تناسب فکری

از زندگی کردن لذت ببرید

نمی‌توانید هدفی مقدس تر از تغییر کردن را در زندگی‌ تان جستجو نمایید!

 

سالهای زیادی از زندگیم را با مشکلات و مسائل مختلفی سپری کردم، 33 سال از 37 سال عمرم را با ذهنی مملو از افکار و باورهای محدود کننده سپری کردم.

اما به لطف خدای مهربان روزی از روزهای خدا در مسیری قرار گرفتم که زندگی من را دستخوش تغییرات بی شماری کرد، مسیری که قدم به قدم با شادی و آرامش و آگاهی بیشتر همراه بود.

نکته بسیار مهمی که در زندگی من تغییرات زیادی ایجاد کرد تغییر نگاه به زندگی کردن بود، از زمانی که یاد گرفتم چگونه در زندگی روزمره با مسائلی که برایم رخ میدهد برخورد کنم به مرور تغییرات زیادی در زندگی من رخ داد و امروز میخوام درباره این موضوع بسیار مهم برای شما دوستان خوبم توضیج بدهم.

استفاده و بکار گیری این تکنیک فوق العاده میتواند شما را در مسیر تغییر زندگی بسیار توانمند کند، مسلما این تکنیک نیاز به تمرین و تکرار دارد و یک روز نمی توان در بکارگیری آن به درجه استادی رسید، اما به شما اطمینان می دهم اگر بیاموزید بر اساس توضیحات این فایل آموزشی عمل کنید به وضوح تغییرات زیادی را در زندگی خود مشاهده میکنید. به طوری که زندگی الان شما هیچ شباهتی با زندگی که در انتظار شماست نخواهد داشت.

طریقه برخورد ما با مسائل در زندگی تاثیر زیادی در شکل گیری لحظات آینده زندگی ما دارد، تاثیری که از مسائل زندگی در افکار و احساس ما ایجاد میشود شکل دهنده آینده ماست و ما میتوانیم با یادگیری چگونگی برخورد با مسائل زندگی تاثیر فوق العاده ای در شکل گیری آینده خود داشته باشیم.

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که اعتقاد دارند سرنوشت آدمها در زندگی مشخص شده و راهی برای گریز یا تغییر آن نیست اما با تماشای این فایل توضیحی فوق العاده برای شما روشن خواهد شد که چنانچه بخواهید زندگی خود را تغییر دهید، مطمئنا قادر به انجام آن خواهید بود.

کاری که من با زندگی خودم انجام دادم و به لطف خدا در این چند ساله به دوستان زیادی که از دوره خدا هرگز دیر نمیکند استفاده کردند روش ساختن سرنوشت خود را آموزش دادم و نتایج عالی در زندگی خود کسب کردند.

به شما دوست خوبم پیشنهاد میکنم با دقت و به دفعات از این فایل فوق العاده استفاده کنید. هر بار که حرفهای گفته شده در این فایل را میشنوید برداشت شما از آن متفاوت و کامل از مرتبه قبل خواهد بود.

 

منتظر نظرات ارزشمند شما دوستان و همراهان خوبم هستم

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

از زندگی کردن لذت ببرید (تصویری)


Download

 

از زندگی کردن لدت ببرید (صوتی)

 

Download

 

7 دیدگاه
 1. سلام ولحظات زندگیتون خوش
  نگاه به زندگی خیلی اهمیت دارد و زندگی هر شخصی فراز و نشیببهایی دارد که اگر با اراده و اعتماد به نفس از ان موانع گذشتیم زندگی ما رو به کیفیت بهتر حرکت می کند .
  در بر خورد به این موانع افراد دو دسته می شوند :
  عده ای با ناتوانی در برداشت مانع شکست می خورند و بعضا از نظر روحی نابود می شوند .
  و دسته دیگر با امید به خدا و سعی و تلاش خود موانع رو از مسیر زندگیشان بر می دارند.و اینها پیشرفت می کنندو موفق می شوند.
  در زندگی در قرار گرفتن در این مسیرها استمرارو عمل خیلی مهم است ، تا به تغییر شرایط زندگی برسیم.
  زندگی هیچ فردی بدون مشکل نیست ، واگر اگاه نباشیم یک مشکل می تواند همه جنبه های زندگی رو تحت تاثیر قرار بدهد. چون در اتفاقات میمانیم.
  مثلا بابت یک حرف ناخوشایند از کسی چند روز یا ماه خودمان رو خراب می کنیم و از زندگی لذت نمی بریم.
  باید بتونیم در زمان حال زندگی کنیم وهمه مسائل گذشته رو فراموش کنیم و نسبت به مسائل امروز هم بی تفاوت باشیم .
  نگاه به زندگی باید نگاه گذرا باشد.
  هرچه سیستم زندگیمون رو به سیستم خدا و جهان هستی نزدیک. کنیم موفق تریم.
  از طبیعت درس بگیریم که سیستم همیشه جاری خداست . گذشتن از حوادث و سبز شدن و رشد کردن از خصوصیات طبیعت است.
  ما در مواجهه با حوادث زندگی رو تحت تاثیر قرار میدیم ولیخدا تحت هیچ شرایطی در روند جهان اختلال ایجاد نم کنه.
  باید یاد بگیری هر روز زندگی یک روز جدیداست .
  هرجه پیش اید خوش اید .
  خیلی مهم است که بدونی اگر در مورد مسائل بد زیاد صحبت کنی و برای همه بگویی ، عملا به جهان فهماندی که من این حوادث رو دوست دارم و برایم بیشتر بفرست .
  تا جایی که میتونید از امروز و این لحظه استفاده کنید

  0
 2. ماندن در مسایل و مشکلات گله کردن و کنکاش ذهنی چیزی که من اسمش رو گذاشتم درون گویه و متاسفانه من خیلی این مساله رو دارم گاهی حتی قاطی می کنم که واقعا به طرف گفتم این مساله رو یا فقط درون ذهنم باهاش گلاویز بودم
  اینکه آدم بتونه بگذره یا حداقل مساله اش رو منطقی مطرح و حل کنه هر دوش بسیار خوبه ولی در برهه هایی تو زندگی هر دو کار بسیار برای آدم سخت و دست نیافتنی بنظر میاد!!!!

  0
 3. با سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد عزیز. من واقعا از صحبتهای شما چیزهای زیادی یاد میگیرم. من تازه با فایل شما آشنا شدم ولی خیلی مشتاقم که همه فایلهای شما رو گوش کنم. دیدگاه من خیلی از زندگی عوض شوده. خدارو شکر میکنم که با سایت شما آشنا شدم در آخر از شما سپاسگذارم.

  0
 4. با سلام و سپاس فراوان از شما استادروشن
  روشنگر ذهن وجان
  مثل همیشه عالی و هم فرکانس با خواسته هام بود
  همین مرا بس که:
  زندگی را زندگی باید
  فقط زنده بودن نشاید#????

  0
 5. سلام استاد خیلی مفید بود لذت بردم

  0
 6. سلام استاد.با تشکر از شما.اما صوت و تصویر هماهنگ نیست.

  0
 7. با سلام و سپاس
  گفته های شما مثل جرقه ای هستش که شمع خاموشی رو روشن میکنه و اون شمع می تونه دوباره کار و مسیولیتی که بهش سپرده شده رو ادامه بده و این احساس رو من همیشه در گوش دادن به فایل هاتون بدست اوردم خدا رو شاکرم که در این مسیر قرار گرفتم

  1+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 comments