تناسب فکری

نقش ذهن ناخودآگاه در لاغری

به نام خدای مهربان

در ایامی که اضافه وزن زیادی داشتم بارها تلاش می کردم تا از طریق مختلف مقداری از اضافه وزن خودم رو کاهش بدم و روزهای اول را با شوق و اشتیاق شروع می کردم اما به مرور شور و اشتیاق به رنج و اجبار تبدیل می شد و در نهایت پس از چند روز استفاده از اون روش برای لاغر شدن را رها می کردم.

و باز بعد از مدتی که اضافه وزن من بیشتر می شد به فکر روش دیگری بودم و این روند سال ها تکرار می شد

به لطف خدای مهربان از زمانی که با قدرت ذهن در لاغر شدن آشنا شدم و این مسیر را به شکل عالی طی کردم به این آگاهی رسیدم که در تمام دفعاتی که برای لاغر شدن اقدام می کرده ام توافق ذهن ناخودآگاه خودم را جلب نکرده ام.

به عبارتی به تنهایی تصمیم به لاغر شدن گرفته ام در صورتی که بخش مهم و تاثیرگذار در روند چاقی و لاغری ذهن ناخودآگاه من است که اصلا تصمیمی برای لاغری نداشته است و عدم هماهنگی بین من و ذهن ناخودآگاه سبب سخت و رنج آور شدن طی کردن مسیرهای لاغری است.

در مسیر لاغری از طریق ذهن این هماهنگی بین خود و ذهن ناخودآگاه از طریق انجام تمرینات مربوطه صورت می گیرد و به وضوح جلب رضایت ذهن ناخودآگاه خود برای حرکت به سمت متناسب شدن را تجربه می کنیم.

ذهن ناخودآگاه ما همان بخشی است که فرمولهای چاقی را در خود ذخیره کرده است و سالهاست بر اساس آن اطلاعات اشتباه بر مغز ما تاثیر می گذارد و مغز واکنش های اشتباه زیادی نسبت به پارامترهای بیرونی داده است که نتیجه همه این اتفاقات اضافه وزن است.

زمانی که جلب موافقت ذهن ناخودآگاه خود را یاد بگیرید و مجور لاغری را صادر کند متوجه خواهید شد که چقدر حرکت کردن در مسیر لاغری آسان و لذتبخش است فرایندی که در تمام روش های دیگر با سختی و رنج بسیار همراه است

این از شگفتی های ذهن ماست که وقتی به شکل صحیح در مسیر مناسب هدایت شود نتایج عالی ایجاد می کند و به همین دلیل است که افراد بسیار زیادی با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن شگفتی ساز شدند چون به شکل صحیح و اصولی ابتدا موافقت ذهن ناخودآگاه خود را جلب کرده و سپس اقدام به حرکت به سمت لاغری کرده اند

این طریق کدنویسی ذهن برای لاغر شدن بهترین و تاثیرگذارترین روشی است که می تواند به افراد کمک کند تا رویای لاغری خود را محقق کنند.

برای کسب اطلاع بیشتر درباره موافقت ذهن ناخودآگاه و تاثیر آن در روند متناسب شدن توصیه میکنم با دقت فایل آموزشی این بخش را استفاده کنید.

منتظر نظرات ارزشمند شما هستم

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

فایل تصویری تاثیر ذهن ناخودآگاه در لاغری


دانلود این فایل تصویری:      Download

 

فایل صوتی تاثیر ذهن ناخودآگاه در لاغری

 

دانلود این فایل صوتی:      Download

5 دیدگاه
 1. ناهید بزرگی 2019/05/12 در 08:01 پاسخ

  دیدن چهره بشاش شما مرا هم بشاش میکند چه میتوانم بگویم جز انکه هر چه میگوییدرا با تمام وجود قبول دارم و میپذیرم زیرا برایم قابل قبول وقابل درک است.امروز یکشنبه دومین روز است که پس از ثبت نام کار خود را شروع کرده ام.البته قبل از ثبت نام بعضی از فایل های رایگان را در یوتیوب دیده ام.متاسفانه در یوتیوب فایل ها را به ترتیب نمیتوان اورد.هنوز نمیدانم که ایا صد در صد موفق میشم یا نه ولی بسیار امیدوارم.شما یک معلم توانا خلق شده اید .با سپاس فراوان

  0
 2. ناهید بزرگی 2019/01/15 در 08:06 پاسخ

  ایا کلاس هایی دارید.؟ چگونه میتوان بهترو سریع تر با این مساله اشنا شدو غیر از اینترنت راه دیگری برای استفاده از روش شما وجود دارد؟با تشکر از شما استاد گرامی

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/15 در 12:02 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   از اینکه در سرزمین لاغرها همراه ما هستید خوشحالم
   برای یادگیری و درک صحیح لاغری با ذهن باید از دوره آموزشی استفاده کنید
   لینک محتوا و ثبت نام رو براتون میفرستم

   https://tanasobefekri.ir/product/amozesh_laghari/

   0
 3. با سلام خدمت دوستان متناسبم واستاد عزیزم جناب آقای عطار روشن عزیز:
  من همیشه از ورزش کردن اجباری زجر کشیدم
  بارها هزینه های سنگین برای ورزش پرداخت کردم ولی
  از ابتدای کار به زور آماده میشدم ومیرفتم اصلا نمیتونستم بالذت این کارو انجام بدم ولی از زمانی که فایل های لاغری با ذهن رو گوش میکنم بعضی از صبح ها که بیدار میشم ناخودآگاهم میل به پیاده روی داره با اشتیاق لباس میپوشم و به پارک میرم امیدوارم ذهنم کمکم کنه که این حس هرروزه بشه ممنون از فایل خوبتون

  7+
 4. سلام صبح زیبای پاییزیتون بخیر و خوشی .
  مثل همیشه فایلتون عالی بود.
  “””””””زمانی که جلب موافقت ذهن ناخودآگاه خود را یاد بگیرید و مجور لاغری را صادر کند متوجه خواهید شد که چقدر حرکت کردن در مسیر لاغری آسان و لذتبخش است فرایندی که در تمام روش های دیگر با سختی و رنج بسیار همراه است.””””””
  کسانی می توانند رضایت ذهن ناخودآگاه را جلب کنند که به خودشان اعتماد کنند . اعتماد به نفس یعنی ما به وجود خود اعتماد کنیم . یعنی ما به ذهن ناخودآگاه خودمان اعتماد داشته باشیم و رفتارهایمان را با ذهن ناخودآگاه همسو کنیم تا او با بهترین احساس ممکن با ما همراه شود. ذهن ناخودآگاه زمانی از من و عملکرد من راضیست که من با او نجنگم و اجازه دهم خودش را آشکار کند . با او همسو شوم تا او با من همسو شود . بپذیرم که من با اطلاعات غلط ذهن ناخوآگاهم را در جهت چاقی حرکت دادم و اکنون نیز صبر میکنم و در مسیر تناسب کسب آگاهی میکنم . کار من عشق ورزیدن است . کار من بلند پرواز بودن در مسیر آگاهیست . کار من پرواز است . کار من عبور از موانع ذهنیست . کار من شناخت عواملیست که مرا از تناسب خارج کرد . کار من عبور کردن از این موانع است . راه من پرواز با عقابان تیز پروازست که فرکانس مرا بالا ببرند نه اردک هایی که توان پریدن را از خود گرفته اند و همواره در حال دست و پا زدن در موانع هستند . موانع زمانی از دیدگاه من خارج میشوند که من در مسیر تناسب اوج بگیرم . زمانی که من جهتم را تغییر داده باشم . توجه به موانع یعنی توجه به چاقی و توجه به چاقی یعنی ماندن در مدار چاقی . اما ما هدفمان تناسب است و من با توجه به شناختی که تا اینجا از خودم و ذهن ناخودآگاهم یافته ام فهمیده ام که اگر میخواهم رضایت ذهن ناخودآگاهم را برای پذیرفتن تناسب جلب کنم باید به او اعتماد کنم . چون اوست که باید مرا به تناسب برساند . سرکوب نکردن خود . گیر نکردن در موانع ‌. مباشرت با انسانهای متناسبی که به آگاهی از تناسب خودشان رسیده اند . انتخاب دوستانی که فرکانس مرا در جهت تناسب نگه می دارند . حذف هر عاملی که جهت مرا از مسیرم تغییر می دهد. بله ذهن من اینها را میخواهد و من میخواهم ذهنم از من راضی باشد تا او هم رفتار متناسب را با عشق و اشتیاق تکرار کند . من باید صدای او را در درونم بشنوم .
  او اکنون به من لبخند می زند و به من میگوید :
  اینجا مکان پریدن توست و هیچ کسی مانع تو نمیشود و تو از طریق خط به خط جملات و جمله به جمله ی فایلهای صوتی در این مکان مقدس ، میتوانی اوج گیری و بپری . پس پرواز کن . فرکانست را بالا ببر . تو انسانی و خالق روزهای خودت . تو انسانی و این تو هستی که میتوانی پرواز را انتخاب کنی یا اسارت را . من برای تو پرواز را میخواهم . چون پرواز در جهت تناسب برای من شیرینترین و لذتبخش ترین رفتاریست که مرا هر روز و هر روز در این مسیر نگاه میدارد . به من اعتماد کن و تو با انتخابهایت مرا در جهت فرکانس تناسب حرکت بده . من یک متناسب هستم . پس با افکار و احساس و گفتار و رفتارت کدهایی را به من بده تا من اوج گیرم . چون من در این راه بسیار بلند پروازم . پس با انتخابهایت شور مرا در جهت تناسب بیشتر کن . اینگونه است که من از تو راضی میشوم . چرا که عامل حرکت من در جهت تناسب لذت است و تو با انتخاب افکار و گفتار و احساس و رفتارهای صحیح در جهت لذت بردن از تناسب باعث میشوی من از تو راضی باشم و با تو همراه شوم . فرمولهای مرا در مسیر تناسب انتخاب کن بقیه ی کارها بامن . ببین برایت چه میکنم . ببین چگونه تو را به انسانی متناسب تبدیل میکنم . تو فقط ورودیهایت را کنترل کن و هرچه باعث میشود فرکانس من پایین بیاید و نتوانم اوج گیرم از او دوری کن و برعکس افکار و رفتار و گفتار و احساساتی را انتخاب کن تا من اوج گیرم و بپرم در مسیر تناسب . با دوستانی هم نشین و هم صحبت شو که جهت تو را در جهت تناسب نگاه دارند تا کدها و فرمولهای صحیح به من بدهی . در راه تو هیچ مانعی وجود ندارد مگر اینکه تو با توجه کردن به آن سبب شوی آن برای تو مانع شود و افکارت را به خودش مشغول کند ، احساس و فرکانست را آنقدر پایین بیاورد که تو را اسیر خودش کند و بعد با این همه اسارت رفتارهایی در جهت اسارت نیز از من سر میزند . من ذهن ناخودآگاه توام . پس تا میتوانی حال مرا خوب کن تا من در جهت تناسب بلندپرواز باشم . چون راه من راه عشق است . راه اشتیاق است . رفتارهایی را انتخاب کن که اشتیاق مرا به تناسب روزافزون کند . قناعت نکن تا میتوانی فرمولهای درست به من بده و بعد ببین و نظاره گر باش تا من برایت چه میکنم ‌. خدای من شکرت . شکرت شکرت . استاد بابت این فایل عالی هم متشکرم .

  10+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

321 comments