تناسب فکری

سال 1398 سال سلامتی و تناسب اندام

به نام خدای مهربان

سالهای زیادی در این ایام که نزدیک پایان سال هستیم، با خودم میگفتم امسال هم که گذشت و من لاغر نشدم و حتما در سال آینده لاغر خواهم شد.

و سال ها یکی پس از دیگری می گذشتند و من هر سال چاق تر می شدم.

این روندی است که برای بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند هر سال رخ می دهد و آنها علیرغم اینکه تصمیم قاطع میگیرند که لاغر شوند ولی در نهایت در سال بعد چاق تر از قبل هستند.

هرچه سنم بیشتر می شد هر سال به خواسته های سال بعدم اضافه می شد، تصمیم می گرفتم آدم پولداری شوم، شغل بهتری داشته باشم، شرایط زندگی متفاوتی داشته باشم اما این خواسته ها هم مانند لاغری بودند و هر سال از سال قبل در شرایط سخت تری قرار می گرفتم.

این روند در زندگی من ادامه داشت تا سال 1393 که در واقع روز تولد آگاهانه من است

در این سال در همچین روزهایی بود که مثل سال های قبل مشغول نوشتن خواسته های و اهدافم برای سال بعد بودم که ندایی در قلبم به من گفت این همه سال تصمیم گرفتی شرایط بیرون از خودت را تغییر دهی و موفق نشدی امسال تصمیم بگیر شرایط درونی خود را تغییر دهی.

در ابتدا این ندا برایم قابل درک نبود که شرایط درونی به چه چیزی گفته میشود چون همیشه به دنبال تغییر شرایط پیرامون خودم بودم و هیچ آگاهی از شرایط درونی نداشتم.

چند روزی به این موضوع فکر میکردم و به دنبال واضح شدن شرایط درونی بودم که موضوع برایم روشن شد.

شرایط درونی منظور شخصی ترین مشکل من بود

و آن چیزی نبود جز اضافه وزن

تصمیم ترسناکی بود چون بارها این تصمیم را گرفته بودم ولی نتیجه آن فقط مقداری کاهش وزن و سایز برای مدت محدودی بود و واقعا نمی دانستم که چگونه باید برای متناسب شدن تصمیم بگیرم.

اما آن ندای درونی به کار خود ادامه داد و من به مسیر لاغری با ذهن هدایت شدم و زندگی من از آن سال متحول شد

و این فایل توضیح این موضوع مهم و اهمیت متناسب شدن در جنبه های مختلف زندگی است

امیدوارم با استفاده از این آگاهی تصمیم قاطع و البته متفاوت از قبل برای بررف کردن شخصی ترین مشکل زندگی خود بگیرید و سال 1398 را سال تولد آگاهانه خود قرار دهید و سال آینده را سال سلامتی و تناسب اندام نامگذاری کنید.

 

رضا عطارروشن

 

سال 1398 سال سلامتی و تناسب اندام (تصویری)


 

سال 1398 سال سلامتی و تناسب اندام (صوتی)

 

2 دیدگاه
 1. سلام به استاد گرامی و دوستان عزیز. من با گوش دادن به این فایل عزمم رو بیشتر جزم کردم. سال 98 یا باید متناسب بشم یا بمیرم. دیگه هرچی احساس سرخوردگی کردم هرچی غصه خوردم هر چی افسرده شدم واعتماد بنفسم اومد پایین بسه. سال 98 سال سلامتی، تندرستی و متناسب شدن هست. به امید موفقیت همه ی دوستان🙂

  0
 2. سلام به همه ی دوستان و استاد گرامی
  سال 1397 : سال خداحافظی با چاقی و اضافه وزن
  سالی که قراره تمام دل‌مشغولی های خودم رو در اون جا بذارم و با ذهن پاک و آماده ی دریافت نعمت ها، باورهای جدید درست، اتفاقات خوب و عالی هستم.
  سال 1398،سال سلامتی روحی و جسمی و تناسب اندام نام گذاری میکنم 🌸
  و تصمیم قاطع میگیرم که مهم ترین و اصلی ترین مشکل درونی خودم که چاقی هستش رو برطرف کنم. من تعهد میدم که مشکلات درونی خودم رو حل کنم و خدای من مشکلات بیرونی رو به بهترین شکل ممکن حل میکنه..
  خیلی خوشحالم که عید98 متفاوت ترین عیدی هستش که قراره شروع کنم و میدونم که سالی است بسیار پر برکت ورویایی چون من برای رسیدن به رویای تناسب اندام همیشگی در این سال، شروع میکنم و ایمان دارم در پایان یک ورژن جدید از خودم، فاطمه ی متناسب و شاد و سلامت و ثروتمند، ارائه میدم. خدایا شکرت 💚 💚 💚
  برای همه ی دوستانم و استاد عزیزم هم آرزوی موفقیت و سلامتی و شادی و آرامش در سال 98 دارم.

  0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 comments