به نام خدای مهربان

سال های زیادی  از عمرم را در چاقی سپری کردم و به خوبی رفتارها، عادت ها و هر ویژگی مخصوص افراد چاق را به خوبی می دانم.

یادم میاد که هر وقت با غذا مواجه می شدم، تنها فکرم این بود که از اون غذا باید بخورم و تمام تلاشم این بود که تاجایی که ممکن بود از اون غذا بخورم و جالبه که هربار دلیل قانع کننده ای برای این رفتارم داشتم.

یکبار دلیلم این بود که پولش رو دادم باید همش رو بخورم، اصراف میشه

بار دیگر بخاطر مهمانی رفتن بود و با خودم می گفتم هر شب که مهمانی نداریم

مرتبه بعد چون سوغات شهر دیگه ای بود و هر روز که از اینها در دسترسم نیست که بخوام بخورم

و هر بار بهانه ای برای تکرار پرخوری داشتم

وقتی اضافه وزنم بیشتر شد و به بحرانی بودن شرایط پی برده بودم به فکر متناسب شدن بودم و تنها راهی که سراغ داشتم رژیم گرفتن بود.

چون علت چاقی را پرخوری میدانستم و البته ژنتیک که نقش مهمی در ذهن من بعنوان دلیل چاقی داشت

بارها برنامه های رژیمی مختلفی را تهیه می کردم و با انگیزه و اشتیاق شروع به اجرای آن برنامه میکردم و معمولا دو سه روز اول خیلی عالی و با اشتیاق ادامه میدادم ولی به مرور انگیزه و اشتیاقم کم میشد و دیگه ادامه دادن رژیم برام سخت و طاقت فرسا می شد  و در نهایت رژیم رو رها میکردم و به خوردن و سبک زندگی قبلی خودم بر میگشتم

خیلی وقت ها پیش می اومد که با اینکه تازه غذا خورده بودم و سیر بودم ولی به محض مواجه شدن با مواد غذایی شروع به خوردن میکردم و بعد از خوردن احساس عذاب وجدان پرخوری مرا اذیت میکرد.

همیشه برام جای تعجب بود که چرا بعد از خوردن غذاب وجدان می گیرم و با خودم میگفتم اگه قبل از خوردن این عذاب وجدان ایجاد میشد خیلی عالی بود و دیگه من پرخوری نمیکردم و هر بار که پرخوری میکردم بعد از کلی سرزنش خودم تصمیم میگرفتم که دیگه درست رفتار کنم

اما این تصمیم حتی به مرحله بعدی هم نمی رسید و در حد همون تصمیم سالها باقی موند

همیشه عدم توانایی در کنترل خوردن را به دلیل بی عرضه بودن یا ژنتیکی بودن چاقی و دلایل دیگه میذاشتم و هیچوقت به این فکر نکرده بودم شاید مغز من در این فرایند نقشی داشته باشد.

به لطف خدا وقتی با موضوع لاغری با ذهن آشنا شدم و تصمیم گرفتم از این طریق به جسم ایده آل خودم برسم آگاهی فوق العاده ای به من داده شد و موضوع چاقی به شکل کاملا واضح برایم روشن شد و به لطف خدا تونستم به تناسب اندام ایده آلم برسم و لذت این طریق متناسب شدن به حدی بود که تصمیم گرفتم به هر کسی که رویای لاغری داره طریق لاغری از طریق جسم را آموزش دهم و به لطف خدا دوره فوق العاده ورود به سرزمین لاغرها آماده شد.

در این فایل فوق العاده درباره نقش مغز در چاقی توضیح داده ام و راهکار ایجاد تغییر در نقش مغز را با شما دوستان خوبم به اشتراک گذاشته ایم

امیدوارم با استفاده از این آگاهی تصمیم قاطع برای حرکت در مسیر لاغری با ذهن بگیرید و رویای لاغری خود را خلق کنید.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن