تناسب فکری

تاثیر فرمول های ذهنی در چاقی

به نام خدای مهربان

فرمول های ذهنی در عملکرد ذهن ما مانند عینکی است که بر چشمان خود می زنید. حتما با عملکرد عینک آشنایی دارید.

اگر شما عینکی با شیشه های آبی رنگ بر چشمان خود بزنید همه دنیا را به شکلی می بینید که رنگ آبی آن غلیظ تر از دیگر رنگ هاست و اگر عینکی با شیشه های رنگ قرمز را بر روی چشمهای خود بزنید دنیای قرمز رنگی را خواهید دید.

دلیل آن تغییر کردن رنگ دنیا نیست بلکه تاثیری است که شیشه های رنگی بر روی نوری که به چشمان شما می رسند می گذارند

وقتی نوری که به چشمان شما میرسد به واسطه شیشه های رنگی تغییر رنگ می دهد، تصویری که توسط شما دیده می شود غیرطبیعی و به رنگ آن شیشه خواهد بود.

فرمول های ذهنی دقیقا همین عمل کرد را در ذهن ما دارند، برای مثال اگر در ذهن فرد فرمول چاقی من ارثی است ذخیره شده باشد، تجربه او در زندگی چاق شدن خواهد بود و هرچه تلاش برای لاغری انجام دهد تاثیری نخواد داشت چون این فرمول ذهنی است که نتیجه نهایی را رقم می زند نه تلاش فرد.

فرمول های ذهنی در جنبه های مختلف زندگی ما وجود دارد، در کسب کار، در تحصیلات، در روابط و در بسیاری از موضوعات مختلف در ذهن ما به واسطه شنیده ها و دیده هایمان فرمول هایی ساخته شده است که در نهایت نتیجه زندگی ما در هر جنبه را رقم می زنند.

فرمول ذهنی من آدم بدشانسی هستم سبب می شود که هرچه فرد سعی و تلاش کند که به موفقیتی دست پیدا کند، موفق نخواهد شد چرا که نتیجه نهایی را فرمول بدشانسی رقم می زند و جهان شرایطی را برای آن فرد ایجاد میکند که به بدشانس بودن خود بیشتر پی ببرد و به عبارتی بدشانسی را بیشتر تجربه کند.

فرمول های چاق کننده ذهن ما سبب می شوند که ما در زندگی بیشتر تجربه چاقی را داشته باشیم و دلیل اینکه افراد به مرور چاق تر می شوند اشتیاق جهان برای مواجه کردن آنها با محتوای ذهنی است که سبب تجربه شرایط میشود.

در دوره لاغری با ذهن تمام سعی من این است که ابتدا هنرجوها فرمول های چاق کننده ذهن خود را شناسایی کنند، سپس فرمول های صحیح و متناسب کننده را چایگزین فرمول های قبلی کنند. به عبارت خیلی ساده عین چاقی را از روی چشمان خود بردارند و عینک متناسب شدن را به جای آن روی چشمان خود قرار دهند.

با این کار آنها به مرور تناسب اندام را در زندگی تجربه خواهند کرد. اتفاقی که به لطف خدا برای من و همه دوستانی که با اشتیاق و علاقه مراحل دوره آمورشی را سپری کرده اند رخ داده است.

در این فایل به طور خیلی ساده و واضح تاثیر فرمول های ذهنی در نتیجه زندگی افراد را توضیح داده ام و پس از استفاده از این توضیحات به وضوح تاثیر فرمول های ذهنی در زندگی برای شما واضح خواهد شد.

این وضوح به شما کمک میکند تا در ادامه مسیر متناسب شدن توجه بیشتری به فرمول های ذهنی خود داشته باشید و به طور دقیق تری عملکرد این فرمول ها را تحت نظر داشته باشید و برای تغییر آنها اقدام کنید.

مشتاقانه منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم.

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

تاثیر فرمول های ذهنی در چاقی (تصویری)


Download

 

تاثیر فرمول های ذهنی در چاقی (صوتی)

 

Download
7 دیدگاه
 1. ممنونم استاد عزیزم من خیلی مشتاقم ک اون روز برسه و من ب آرامش مطلق برسم🌺🌺🌺 وایمان دارم ک میرسم

  1+
 2. سلام استاد وقتتون عالی
  استاد در رابطه با حرف پزشکان و باور من خواستم بگم من بعد از عروسیم خیلی لاغرتر شده بودم تا اینکه متوجه شدم باردارم وقتی ب پزشک مراجعه کردم واسم آزمایش نوشت و من هم جواب آزمایش رو بردم وفتی دکترم جواب رو دید فوق العاده تعجب کرد و بهم گفت ک تیروئیدت فوق العاده کم کاره و این برای خودت و جنینت خطرناکه و جلوی رشد جنین رو میگیره من حالم خیلی بد شد همون روز منو وزن کردن و تقریبا ۷۱کیلو بودم وقتی رفتم خونه در مورد تیروئید بارداری خیلی تحقیق کردم و روز به روز حالم بدتر میشد اشتهام فوق العاده کم شد و هفته ی بعد برای چکاب پیش پزشکم رفتم و وقتی دوباره وزنم کردن باورتون نمیشه من در عرض یک هفته ۶کیلو اضافه کرده بودم داشتم دیوانه میشدم ک آخه چراااا!!؟ خلاصه هرروز چاق تر از دیروز هرکس منو میدید با اینکه اوایل بارداریم بود میگفت وااای چقدر تغییر کردی!! و این حالمو بدتر میکرد بعد ک واسه سونوگرافی ک رفتم ببینم سن بچه چقدره بهم گفتن ک یکماه و نیمشه و باید هفته ی دیگه واسه چکاب ضربان قلب جنین دوباره باید سونو میکردم وقتی سونو رو انجام دادم گفت قلبش هنوز تشکیل نشده وسن جنین ۶هفته اس تعجب کردم گفتم هفته ی پیش هم همین سن بود و گفت دوباره دو هفته دیگه بیا و من هم دوهفته ی دیگه رفتم اما باز هم سن جنین از ۶ فته تغییری نکرده بود و پزشکم گفت ک این جنین رشد نمیکنه و اگر نگهش داری ناقص بدنیا میاد چون رشدش کمه و خلاصه اینکه جنین بعد از دوماه سقط شد و من روز ب روز افسرده تر و چاق تر میشدم و همه ی اینها بخاطر حرف پزشکم بود ک بخاطر تیروئید این بلاها سرم اومد..و بعد از اون هرکی میگفت چاق شدی میگفتم بخاطر تیروئیدمه بعد از ی مدت با روش های ذهنی تیروئیدم خوب شد و کمی لاغر تر شدم اما هیچوقت ب اون وزن سابقم نرسیدم..ممنون و سپاس

  2+
  • رضا عطارروشن 2018/11/18 در 22:55 پاسخ

   سلام دوست خوبم
   سپاسگزارم از شما که تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید
   متاسفانه خیلی ها به این شکل گرفتار باوری می شوند که نتایج سخت و دردناکی براشون داره
   و دلیل اصلیش اینه که ما برای حرف پزشک ها اعتبار بسیار زیادی قائل هستیم
   و تحقیق شما درباره مشکلات تیروئید به شدت کار رو سخت تر کرده
   خدا رو شکر که مساله شما برطرف شده ولی شرایط جسمی شما بخاطر تصویرهای ذهنی که در اون مدت در شما ایجاد شده به حالت اول برنشگته که به لطف خدا با استفاده از آموزشهای لاغر با ذهن به شرایط ایده آل خودت میرسی

   0
 3. سلام استاد خدا قوت این فایلتون عالی بود مخصوصا اون قسمت اولش که فرمودید دوستاتون وقتی لاغرشدنهای شما رو میبینند هی میپرسند که بگو چیکار داری میکنی واون خند های از ته دلتون که توام با حس امید و شادی وبسیاررررررر دلنشین بود و میتونستم حستونو درک کنم حس موفقیت و رسیدن به آرزو های دست نایافته سالها پیشتون رو. ان شاالله نصیب همگیمون بشه.

  1+
  • رضا عطارروشن 2018/11/18 در 22:12 پاسخ

   بی نهایت از لطف و محبت شما سپاسگزارم
   به لطف خدا این شرایط برای هرکه دوست داره متناسب بشه ایجاد میشه

   1+
 4. ندا معتمدنژاد 2018/11/18 در 18:06 پاسخ

  سلام،وقت عالی متعالی
  وقتی به پزشکم گفتم که من بخاطر قرصهای ضد بارداری نمیخوام چاق بشم وآیا راهی وجود داره؟؟؟؟؟
  با نهایت تاسف ،پزشکم گفت هیچ راهی وجود نداره واین قرص‌ها شمارا از ناحیه شکمی بشدت چاق خواهد کرد،،،،،،سایر فرمول‌های ذهنی من،نطبر اینکه من ژنتیکی از ناحیه شکم چاقم ومن بعدمادرشدنم چاق میشوم،،,کافی بود تا علیرغم متعادل بودن در خوردن،بد اندام باشم….
  تاثیر فرمول‌های ذهنی بحدی بسیار وبیانگر نتیجه نهایی ست هرچند تمام موارد رعایت شود وار قوانین لاغری موبمو پیروی شود..
  سپاس از فایل اخیر،،،عالی بود وپرواضح

  1+
 5. سلام فوق العاده بود . من حالا میفهمم چرا چاق بودم . چون فرکانسم در مدار چاقی بود . بنابراین هرکاری هم که میکردم چون فرکانس در مدار چاقی بود فرمولهای چاقی بیشتر تثبیت میشدند و حالا اومدم در مدار تناسب و حالا که فرکانسم بر مدار تناسب شده پس فرمولهای متناسب شدن رو میپذیرم و به راحتی متناسب میشم. دقیقا عین همینه که عینکم رو عوض کردم ازتون ممنونم استاد . خداجونم شکرت

  0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

314 comments