تناسب فکری

ترازوی چاقی _ لاغری را در ذهن خود تنظیم کنید، لاغر می شوید! (تصویری)

لاغری با ذهن هنری است که باید آن را یاد بگیرید

تقریبا همه انسانها شرایط زندگی خود را تحت تاثیر عوامل بیرونی می دانند، خیلی ها تصور دارند که میزان پول موجود در زندگی آنها وابسته به شرایط اقتصادی کشور است، شغل آنها وابسته به شرایط کار و رفاه اجتماعی جامعه است و چاقی آنها تحت تاثیر عوامل بیرونی مثل ژنتیک، مصرف دارو، سوخت و ساز پایین بدن و …. است

من هم سال های زیادی همین تصورات را داشتم و در تمام جنبه های زندگی مشکلات متعددی داشتم اما به لطف خدای مهربان یک روز به این نتیجه رسیدم که شرایط من طبیعی نیست چرا که خیلی از انسانها با شرایط کاملا متفاوت از من زندگی می کنند و این عدالت الهی نیست که آنها سرشار از شادی و احساس خوب باشند و من غرق اندوه و مشکلات زندگی کنم.

شرایط محیطی من مانند آنها بود اما شرایط زندگی من متفاوت بود و من تنها تفاوت میان آنها و خودم را محتویات ذهنی و باورهای خودم تشخیص دادم و  از آن روز تمام سعی من این بود که مانند آنها فکر کنم و زندگی کنم و طولی نکشید که زندگی من در جنبه های مختلف تغییر کرد.

در مورد چاقی هم دقیقا داستان به همین شکل بود و من توانستم با تغییر افکار و باورهای چاق کننده ذهن خود به موفقیت چشم گیری در کاهش وزن دست پیدا کنم.

به لطف خدای مهربان چند سال است که در حال تحقیق و توسعه روش شگفت انگیز لاغری با ذهن هستم و هر آنچه در این زمنیه کسب و تجربه میکنم با افرادی که عاشق لاغری با ذهن هستند به اشتراک میگذارم.

در ذهن ما برای لاغری موانعی وجود دارد که تاثیر بسزایی در چاق ماندن و عدم متناسب شدن ما دارند و مهمترین آنها مانع عجله کردن است. حتما بارها شنیده اید که عجله کار شیطان است و واقعا همینطور است.

به اندازه ای که در رسیدن به موفقیت در هر جنبه از زندگی عجله داشته باشید به همان اندازه از میزان سعی و تلاش شما برای موفقت شدن هدر می رود.

اطلاع از نحوه تاثیرگذاری مانع عجله کردن در ایجاد تاخیر در متناسب شدن به شما کمک میکند تا به شکل بسیار بهتر و موثرتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کنید.

برای توضیح این موضوع مهم ترجیح دادم این مانع ذهنی مخرب را به ترازویی در ذهن خود تشبیه کنم، ترازویی که دو کفه دارد، یک کفه آن مملو از فرمولها، عادت ها و باورهای چاق کننده است که در نهایت میزان ترموستات وزنی ذهن ما را تعیین میکند و کفه دیگر مربوط به فرمول ها، عادت ها و باورهای لاغر کننده است که برای افراد چاق این کفه تقریبا خالی از محتواست و به همین دلیل کفه چاقی سنگین تر می باشد و تمام فرمان های مغزی ما بر اساس محتوای کفه سنگین تر ذهن ما تعیین میشود.

وقتی کفه ترازوی چاقی سنگین تر باشد، تمام فرمان های مغزی ما در جهت چاق تر شدن خواهد بود و دلیل اینکه افرادی که اضافه وزن دارند علیرغم تلاش های سخت و مکرر خود برای لاغری موفق به لاغر شدن نشده اند، سنگین بودن کفه ترازوی چاقی در ذهن آنهاست.

چون مغز ما فرمانهای خود را بر اساس محتویات کفه ترازوی سنگین تر صادر میکند نه بر اساس قصد و نیت یا تلاش فیزیکی ما برای لاغر شدن.

دلیل اینکه در زمای که تصمیم به استفاده از هر روشی برای لاغری میگیریم به مرور خسته و ناامید میشویم و درگیری های ذهنی شدید برای ما ایجاد میشود این است که تلاش ما برای لاغری با فرمانهای مغزی ما همسو نیست و این عدم تعادل سبب بهم ریختگی اعصاب و درگیری ذهنی میشود و نتیجه آن خسته شدن از ادامه دادن هر روشی برای لاغری است.

عزیزانی که از  دوره لاغری با ذهن استفاده کرده اند به وضوح چگونگی لاغر شدن با قدرت ذهن را یاد می گیرند، اما نکته قابل توجه درباره تعدادی از این دوستان این است که همچنان گرفتار وسوسه های شیطان برای عجله کردن می شوند.

به همین دلیل استفاده از این فایل آموزشی فوق العاده میتواند تاثیر به سزایی در بهتر عمل کردن هنرجویان دوره لاغری با ذهن داشته باشد و همچنین عزیزانی که از فایل های لاغری با ذهن رایگان استفاده کرده اند با یادگیری و عمل کردن به آموزشهای این فایل ارزشمند به شکل بهتری در مسیر لاغری قرار میگیرند و به لطف خداوند تصمیم مناسب برای ادامه دادن روشی لاغری با ذهن را اتخاذ می کنند.

امیدوارم که با دقت از این فایل آموزشی استفاده کنید و نظرات ارزشمند خود را در بخش نظرات همین صفحه ثبت کنید.

نظرات ارزشمند شما تاثیر فوق العاده ای در بهتر ارائه کردن آموزش های لاغری با ذهن خواهد داشت.

ارادتمند شما رضا عطارروشن

 

ترازوی چاقی _ لاغری را در ذهن خود تنظیم کنید، لاغر می شوید! (تصویری)


دانلود فایل تصویری:     Download

 

ترازوی چاقی _ لاغری را در ذهن خود تنظیم کنید، لاغر می شوید! (صوتی)

 

دانلود فایل صوتی:     Download

13 دیدگاه
 1. سلام به همگی
  به به لذت بردم از این آگاهی ، حیفه این فایل رایگان باشه . چقدر جالب و عالی با مثال مناسب توضیح دادید . واقعا لذت بردم
  وسط فایل این عبارت به ذهنم رسید ” استاد کی بودی تو … 🙂 .
  واقعا نتایج شما باید روز به روز عالیتر و رو به رشدتر باشه ، کاملا مشخصه که کانون تمرکز شما بر این مورده که همچین مثال هایی رو بخوبی می تونید شرح بدید
  از این فایل خیلی استفاده بردم
  ذهنم داشت برای عجله انگولک می کرد و کامل درک نمی کردم که علت تکرار فایل ها چیه ، اما الان بخوبی برام واضح شد که من دارم کفه ترازومو جابجا می کنم ، کاملا عکس العمل ذهنم برام روشن شد . توی دوره لاغری جای این شفاف سازی خالی بود که حالا برام کامل مشخص شد .
  هزاران بار سپاسگذارم

  1+
  • رضا عطارروشن 2019/01/19 در 18:44 پاسخ

   سلام دوست خوبم
   از لطف و محبت شما سپاسگزارم و خوشحالم که افراد متعهد و توانمند این فایل ها رو گوش میکنند و در افکار و اقدامات روزره خود متعهد هستند
   تبریک میگم به شما

   0
 2. سلام
  “”””””وقتی کفه ترازوی چاقی سنگین تر باشد، تمام فرمان های مغزی ما در جهت چاق تر شدن خواهد بود و دلیل اینکه افرادی که اضافه وزن دارند علیرغم تلاش های سخت و مکرر خود برای لاغری موفق به لاغر شدن نشده اند، سنگین بودن کفه ترازوی چاقی در ذهن آنهاست.
  چون مغز ما فرمانهای خود را بر اساس محتویات کفه ترازوی سنگین تر صادر میکند نه بر اساس قصد و نیت یا تلاش فیزیکی ما برای لاغر شدن.””'””’
  چقدر جالب بود این عبارات . واقعا همینطوره . من اون زمان که هیجان خاصی در راه داشتم و فقط در عشق و علاقه و هیجان بودم سعی داشتم هر دو کفه رو پر از باورهای لاغری کنم اما الان که به شناخت بیشتری رسیدم صحبتهای شما رو بهتر درک کردم . بله درسته کفه ی چاقی ترازوی ذهن ناخودآگاه ما به اندازه ی عمرمون پر از باورهای چاقیست و من الان فقط سه ماهه دارم باورهای تناسب در این یکی کفه میریزم . با استفاده از راهنمایی های شما تا اینجای کار خیلی عالی پیش اومدم و سعی کردم تمام توجهم رو سمت کفه ی تناسب بدم . گرچه ممکنه هنوز از نظر تعداد سبکتر از اون یکی کفه باشه اما زور و توانش خیلی بیشتر بوده که من اینقدر نتیجه گرفتم. چون تمام وجود ما طالب تناسب هست. یعنی ذهن خودآگاه و ذهن ناخودگاه و اعضای بدن و مهمتر از همه خداوند عزیزم همه طالب تناسب هستند و این کفه با اینکه مدت کمی داره باور توش ریخته میشه اما نیروش بر اون یکی کفه غلبه میکنه که احساس و افکار و رفتار و جسمم انقدر تغییر کرده . خداوند میفرماید و خلقنا الانسان فی احسن تقویم . و ما انسان را در بهترین تعادل خلق کردیم . پس خداوند همواره برای ما تناسب رو میخواد و ما با گام گذاشتن در راه تناسب بیش از همه همسو با خواست خداوند عزیزمون هستیم برای همینه که هممون بهترین نتایج رو داریم میگیریم . چون بازهم خداوند در آیه ای دیگر میفرماید لشکر حق اگه تعدادشون کم باشه بر لشگر زیاد پیروز میشوند و به نظرم علتش همسو بودن لشگر حق با خواست خداونده که مثلا تعداد ده نفر بر صد نفر پیروز میشه . وای که این خدای مهربون ما چقدر به ما لطف داره . خدایا شکرت شکرت شکرت . استاد از شما بی نهایت ممنونم .

  0
 3. yousefi.maryam@ymail.com 2018/09/18 در 07:03 پاسخ

  سلام استاد
  بسیار عالی و جالب بود . سپاسگذارم

  0
 4. با سلام
  مثل همیشه فایل بسیارعالی بود.
  بسیار خوبه که هرازگاهی برای ما هنرجویان فایلی براین مبنا تهیه میفرمایید.لازم هست که هرچندوقت یکبار تلنگری داشته باشیم تا یادمان نرود که عجله نکنیم و در تله عجله کردن نیفتیم.
  ماباید همواره یادمان باشد که همانطورکه کم کم چاق شدیم و نامتناسب،کم کم لاغر می شویم و متناسب.
  شاد و درمسیرتناسب باشید

  0
  • سلام . خیلی عالی نوشتید ‌ اصلا یه فرد متناسب هیچ وقت برای رسیدن به تناسب عجله نداره چون با تناسب زندگی میکنه . ما هم وقتی زندگیمون بشه تناسب خب متناسبیم دیگه . ما چی میخواستیم که نداریم . فقط باید هر روزمون در باور تناسب توجه به تناسب و رفتارهای متناسب باشه . تناسب بهترین نعمت خداونده و یه فرد متناسب همیشه باورهای تناسب بهش دستور عمل میدن و ما باید سعی کنیم باورهای تناسب رو در روح و جانمون زندگی کنیم .

   0
 5. گل نرگس (هما) 2018/08/19 در 23:22 پاسخ

  سلام استاد روشن عزیزودوستان خوبم????
  این فایل عااااااااالی بود چقدر دوستش داشتم
  واقعا لاغری رو به زبان ساده که حتی کودکان هم درک کنند بیان فرمودین چه مثال های زیباوقابل فهمی بود

  اما باشرکت در دوره فکرکنم رسیدن به تناسب اندام یه میوه ی شیرین کوچکی باشه برامون
  واقعا از ته قلبم می گم رسیدن به آرامش وزندگی بدون استرس وخوشحالی وداشتن احساس عالی چیزهای نایابی دراین دوره زمونه هست که باشرکت دراین دوره درهمون هفته های اول نشونه هاشو دریافت می کنین واز درکش واحساسش شگفت زده میشین
  خدایا بابت آشناییم با این دوره واستاد روشن عزیز هزاران هزار بار تورا شکر می گویم
  استاد عزیزاز لطف بی پایانتون بی نهایت سپاسگزارم????????

  0
  • سلام واقعا آرامشی که در این راه نصیبمون شده رو با هیچ چیز نمیشه عوض کرد . خدایا جز شکر تو چی میشه گفت که تو مارو به این راه استاد گرامی هدایت کردی . استاد بی نهایت سپاسگزارم .

   0
 6. سلام استاد عزیز خیلی ممنون ازاین فایل
  جدید??

  ترازوی چاقی خیلی خیلی عالی بود
  من چند ماهی هست که تو دوره شما شرکت کردم
  وتا سعی داشتم هیچ عجله ای برای کم کردن وزنم نداشتم
  ولی خیلی عالی دارم تو مسیر وزن کم میکنم ،چون تمام باورهای غلطی داشتم رو تو خودم برطرف کردم وباورهای درست ر و جایگزین باورهای غلط کردم
  وخیلی از این دوره راضی هستم چون فهمیدم که همون ‌طور که جهان روی یک اصل و یک نظمی پیش میره وهمه چیز روی یک تعادل هست پس ماهم باید برای رسیدن به تناسب رو یک تعادل باشیم تا به هدف برسیم
  سپاس فراوان استاد که با این فایل ما اگاهی دادین سپاس????

  2+
  • سلام . شیلا جان چه عالی فرمودید . همه ی جهان در نظم و اعتدال پیش میروند و ما هم باید در نظم و تعادل پیش برویم . اصلا عجله برای چی . وقتی ما با هدفمون داریم زندگی میکنیم . توجه به تناسب و عشق به اون ما رو در مسیر هدف نگه میداره و ما باورمون شده که ما هم متناسبیم . خدا مارو خیلی دوست داره که به اینجا هدایتمون کرد . خدا جونم شکرت شکرت . چقدر تو مهربونی .

   0
 7. سلام استادعزیزم .
  واقعا خسته نباشید استادعزیزم دوباره یک قدم مهم دوباره یک امیددیگه عالی بودمثل همیشه خیلی خوشحالم که یک نکته جدید به هنرجوهاتون یاددادین
  استاد من دراین چندماهی که دردوره هستم به هیچ عنوان سمت ترازو نرفتم نه اینکه خودم روکنترل کرده باشم .نه اصلا چون درروشهای قبلی که برای لاغری تلاش می کردم درست سرهرماه به سراغ ترازو می رفتم وبادیدن عددروی ترازو تپش قلب می گرفتم .وناامیدمی شدم .
  وقتی اولین بارکه شنیدم شما گفتین نبایدخودمون رووزن کنیم یک خوشحالی عجیبی درمن به وجودامدوهمچنان به حرف شماایمان دارم وخواهم داشت .همین که باارامش غذامی خورم وبه طورباورنکردنی معده دردم خوب شده وخیلی خیلی زندگیم تقییرکرده برام کافی هست حتی اگریک کیلو کم کرده باشم برام کافیه .وخیلی ارزش داره
  ودیگه ازداروهای شیمیایی وروشهای ناشتاچیزهای مختلف خوردن وحال ادم روبدکردن واخرماه وزن کردن وناامیدشدن .واززبان فروشنده که بهت می گه بایدحتماچندماه استفاده کنین تانتیجه بگیرن …………
  وخیلی راهای دیگه راحت شدم .وخداروشکر می کنم که شمارا برای من همانندیک فرشته نجات معرفی کرد خداراسپاس گذارم .وهرچقدرازشماممنون باشم کمه .
  یک دنیا سپاس استاد عزیزم?????????????????

  3+
  • سلام چقدر نوشتتون عالی و امیدوار کننده بود و حس خوبی به ما انتقال میدهد . اصلا ما که متناسبیم چرا باید خودمون رو وزن کنیم . ترازو مال آدمهای چاقه . ما که دیگه متناسب شدیم و تناسب رو زندگی میکنیم پس دیگه چه نیازی به عدد ترازو داریم . آفرین به شما که انقدر عالی و باانگیزه هستید. روشهای قلبی که اصلا راه درست نبودند برای همین ناخودآگاهمون اینقدر از این شیوه ها بیزار بود . چقدر خوب که همه با هم در مسیر تناسب فکری هستیم و نه تنها تناسب بلکه تمام خوبیها مثل سلامتی زیبایی امید نشاط و … را جذب میکنیم . خدایا شکرت که دوستانی سالم و پرانرژی دارم .

   0
 8. سلام . فایل ترازوی چاقی-لاغری بسیار عالی بود . ممنون . خیلی عالی توضیح دادین . من که کاملا متوجه شدم . الان حدودا چهل روزه از ۱۶ تیرماه تا الان ذهن من در حال ساخت فرمولهای تناسبه . یعنی هرچقدر بیشتر پیش میره حتی شناخت و کشف کردن این فرمولها برام راحتتر و لذتبخش تر میشه . هرمتنی که میخونم هرچی فرمول لاغری و تناسب مثبت هست از متن استخراج میکنم و در ذهنم جایگزین میکنم . با ثبت اون در ذهنم رفتارم داره تغییر میکنه و من خود بخود تغییرات عادتهام رو در خودم میبینم . استاد تازه یه چیز دیگه هم هست. پس از گوش دادن این فایل و جستجوی ذهن دارم میبینم سعی من بر اینه که هر دو کفه رو پراز فرمولهای لاغری کنم . یعنی نه تنها کفه ی لاغری رو پر از فرمولهای لاغری میکنم بلکه جای فرمولهای چاقی هم فرمول لاغری میزارم . استاد من قطعا یک شگفتی ساز خواهم شد . چون سایت شما پر از مطالب خوبیه که ذهن من به سرعت در حال تجزیه تحلیل کردنشه . من با همین فایلهای رایگان به چنان نتیجه ای خواهم رسید که همه متعجب میشن . تمام تلاش من اینه که فقط فرمول درست به ذهنم بدم . رفتار و عادات من به مرور خودش خود بخود درست میشه . استاد به خدا فایلهای رایگان شما بی نظیره و من بر این باور هستم که از همین فایلهای رایگان به بهترین نتایج خواهم رسید . تو رو خدا شما هم عجله نکنید و صبر کنید و ببینید همین فایلهای رایگان لااقل در شخص من چه تاثیر عظیمی خواهد گذاشت .شما اصل فرمول ذهنی رو به ما دادید . باور . همه چیز باوره فقط باور . اصل همه ی تعلیمات شما فقط باور هست . باور ، باور ، باور . شاید جمله ای که بخوام بگم کمی ناراحتتون کنه ولی به خدا قصد جسارت ندارم اما فقط فرمولی رو میگم که در ذهن من است و لطف بیکران شما در همین فایلهای رایگان این باورها را در ذهنم ساخت . فرمول اینه: من برای چاق شدن هزینه ای پرداخت نکردم و باور میکنم بدون هزینه هم لاغر میشوم . باورهای چربی دوست را با پول نخریدم پس باور دارم بدون هزینه چربیهای زاید را از دست میدهم .
  فرمولهای چاقی در ذهنم رایگان به دست آمدند. از آموزشهای مادر و پدر و دوستانم و مهمتر از همه خودم بدون پرداخت پول به دست آمدند . البته مقصر باورهای غلط خودم بودم و اکنون باور دارم خودم بدون هزینه باورهای درست را از تجربیات دیگران خودم و دوستان جدیدم و بالاتر از همه استاد بزرگوار و از همه بالاتر خدای مهربانم خواهم آموخت . من با تناسب فکر متناسب باقی خواهم ماند تا آخر عمرم .باور دارم مسیر من راه خداست . باور دارم خدا بی نهایت است و مسیر کشفیات ذهن من تا بی نهایت ادامه دارد و من همه ی این فرمولها رو بدون پرداخت یک ریال از لطف بیکران شما گرفتم . شما خودتون راه باور رو نشان ما دادید و در فایلهای رایگانتون اون قدر عالی راهنمایی کردین که هرکسی که باورش کنه بهترین نتایج رو میگیره . مشکل کسانی که از فایلها نتیجه نمیگیرن و یا رهاش میکنند اینه که هنوز باور نکردند که چقدر این مسیر واضحه . چقدر این مسیر راحته . چقدر این مسیر روشنه . استاد مطمئنم شما همه ی مطالب رو در همین فایلهای رایگان گفتید و اگه کسی باور کرده باشه مطمئنم به تناسب میرسه و در تناسب می ماند . خداوند ذهن ما رو خلاق و جستجوگر ساخته . پس اجازه بفرمایید ما با خیال آسوده و بدون عجله از همه ی این فایلهای عالی و عالی و عالی و عالی رایگان استفاده کنیم . استاد شما یا نباید انقدر عالی مارو رایگان هدایت میکردین یا حالا که رایگان ما رو در مسیر هدایت قرار دادین صبر کنید و ببینید چه میکنه هنرتون . نمیدونم چه زمان ولی من قطعا با همین فایلهای شما یک شگفتی ساز بزرگ خواهم شد . چون باور دارم . باور دارم باور دارم که میتوانم و باور دارم که استاد گرامی بهترین آموزشها رو در همین فایلهای رایگان به ما دادند . پس صبور باشید و نتیجه را ببینید که هر دو کفه ی ترازوی ذهن من چطور سرشار از فرمولهای مثبت تناسب می شود . من خیمه ام را جابجا کرده ام . از شوره زار ناامیدی به گلستان امید . من هرروز به خدا گزارش خوب میدهم . من هرروز گلهای دمیده شده در ذهنم را با امید و طعم دلچسب خدا که آن هم خود شما به ما یاد دادید آبیاری میکنم . اجازه بدهید و ببینید در این مسیر رایگان لااقل یک شگفتی در راه است که مطمئنم قطعا تعداد بیشتری هستند اما من فقط مسئول خودم هستم و از ذهن خودم میگویم . شما بذرهای بی شماری را با همین چند فایل رایگان در ذهن ما کاشتید و من با عشق و اشتیاق و البته صبر جمیل که طعم آن را چند روز پیش باز هم از تحلیل فایلهای رایگان شما چشیدم به چنان شگفتی خواهم رسید که باور شما هم به دوره های رایگانتان به همان اندازه ی دوره های هزینه دار خواهد شد. به امید خدای متعال و راهنمایی های شما استاد بزرگوار و تجربیات دوستان عزیزم.

  5+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

320 comments