تناسب فکری

زبان لاغری را یاد بگیرید، لاغر می شوید

به نام خدای مهربان

همه افرادی که می توانند این متن را بخوانند، یا زبان فارسی، زبان مادری آنهاست یا زبان فارسی را بعنوان زبان دیگر آموخته اند.

این خاصیت یادگیری یک زبان است که سبب می شود محتوای ارائه شده به آن زبان را درک کنیم.

همه ما زبان فارسی را بلد هستیم و به راحتی و بدون دردسر آن را یاد گرفته و سالهاست از آن استفاده می کنیم

زبان فارسی بعنوان ابزاری برای ایجاد ارتباط بین انسانهای است که در ایران متولد می شوند.

موسیقی هم زبان مخصوص خود را دارد و هرکسی بخواهد در هر شاخه ای از موسیقی فعالیت کند باید ابتدا زبان آن را یاد بگیرد.

نقاشی هم زبان مخصوص به خود را دارد، آشپزی هم زبان مخصوص به خود را دارد و هر موضوعی که قابل یادگیری است زبان مخصوص به خود را دارد.

نکته جالب توجه این است که چاقی هم زبان مخصوص به خود را دارد و همه افرادی که از کودکی یا در سنین بزرگسالی به هر دلیلی زبان چاقی را یاد گرفته اند الان در وضعیت اضافه وزن هستند.

چاقی مانند زبان مادری است که به سادگی آن را یاد گرفته ایم، و طبیعی است که هر زبانی را یاد بگیریم به راحتی میتوانیم به آن زبان صحبت کنیم.
چاقی زبانی است که ما آن را آموخته ایم و به همین دلیل خیلی ساده چاق شده ایم.
تلاش شما برای از یاد بردن زبان فارسی بی نتیجه خواهد بود اما خیلی ساده تر می توانید زبان دیگری را بیاموزید.
رژیم گرفتن، ورزش کردن و هر کاری برای لاغر شدن مانند سعی کردن برای فراموشی زبان فارسی است و کاری بی هوده و خسته کننده است اما شما می توانید به جای تلاش برای فراموشی زبان چاقی بدن خود به راحتی زبان لاغری را یاد بگیرید.

سعی و تلاش همه افراد چاق برای لاغر شدن دقیقا مانند این است که بخواهید تلاش کنید زبان فارسی را فراموش کنید.

همانطور که تلاش برای از خاطر بردن زبان فارسی و هر موضوعی که یادگرفته ایم بی فایده است، سعی و تلاش برای لاغر شدن از طریق رژیم گرفتن، ورزش کردن، جراحی کردن و هر روش دیگری کار بیهوده ای است.

راه حل ساده تر آن است که برای لاغر شدن، زبان لاغری را یاد بگیریم و از آن استفاده کنیم.

همانطور که یادگیری هر زبان دیگری علاوه بر فارسی برای ما امکانپذیر است و بسیار از افراد علاوه بر فارسی به یک یا چند زبان دیگر مسلط هستند ما هم می توانیم علاوه بر زبان چاقی، زبان لاغری را نیز یاد بگریم.

نتیجه این یادگیری سبب خواهد شد به مرور جسم ما تحت تاثیر این زبان جدید قرار بگیرد و از حالت چاق به حالت متناسب تغییر وضعیت خواهد داد.

مقایسه چاقی و لاغری با زبان فارسی و هر زبان دیگر به دلیل قابل درک بودن بهتر یادگیری بعنوان مثال زبان انگیسی است در صورتی که ما زبان فارسی را بلد هستیم.

در فایل آموزشی زبان لاغری را یاد بگیرید، لاغر می شوید این موضوع مهم را با دوستانم به اشتراک گذاشته ام و همچنین تاثیر زبان ورزش کردن را بعنوان عاملی در متناسب شدن توضیح داده ام.

اطمینان دارم با استفاده از این محتوای فوق العاده درک و آگاهی بیشتری از موضوع لاغری با ذهن پیدا خواهید کرد و همچنین در تنظیم فرمول های ذهنی شما برای استفاده کردن از ورزش موثر خواهد بود.

منتظر خوندن نظرات ارزشمند شما هستم

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

زبان لاغری را یاد بگیرید، لاغر می شوید (تصویری)      


Download

 

زبان لاغری را یاد بگیرید، لاغر می شوید (صوتی)

 

Download
5 دیدگاه
 1. سهیلا زلکی نژاد 2018/11/29 در 15:19 پاسخ

  استفاده نکردن از ترازو برای همیشه یکی از گامهای مهم این دوره هس واقعا چقد اعداد برا ما مهم هستن ترازو برای من که همیشهداسترس بوجود میاورده هر چن خیلی اضافه وزن نداشتم ولی استرس استفاده ازشو داشتم 🙁ولی با آشنا شدن با این دوره باعث شده که سمت وزنه نرم هر چن همیشه تو دیده من بوده واونو جا بجا نکردم ولی بهدخودم گفتم همینکه تغییر کردم ولباسهام گویای اینه پس چرا خودم و وزن کنم وقتی سایزم تغییر کرده وهمه به من میگن چرا باید وزن کنم حای وقتی بهم میگن چقد کم کردی میگم نمیدونم ولی سایزم این قد تغییر کرده وهمین احساس خوبی به من میده پس با ترازو خداحافظی کنین 😍😍

  0
  • رضا عطارروشن 2018/11/29 در 19:44 پاسخ

   آفرین دوست خوبم
   تبریک میگم به شما برای نتایج عالی که کسب کردید

   0
 2. با سلام خدمت استاد گرامی .با تشکر از صحبت های آموزنده استاد .حرف های استاد من رو یاد رفتار خودم انداخت .من همیشه خودم رو زیر میله بارفیکس وزن می کردم .یعنی از میله آویزون می شدم و وزنم رو کم کم رو ترازو می انداختم چون احساس می کردم اگه وزنم رو یکهو رو ترازو بیاندازم بیشتر نشون میده .دلم برا خودم می سوزه از اینکه اونقدر می ترسیدم که ترازو چند گرم بیشتر نشون بده ولی الان به لطف استاد ترازو و از شروع دوره کنار گذاشتم و از لحاظ روحی آروم تر شدم .همه آموزش های استاد مثل پازلی قسمتی از کمبود های وجودم رو پر می کنه.من هر روز چیزای جدید یاد می گیرم .ممنونم استاد عزیز

  1+
  • رضا عطارروشن 2018/11/29 در 19:45 پاسخ

   تبریک میگم به شما دوست عزیز و خدا رو شکر که افراد شجاع و توانمند رو برای حضور در سرزمین لاغرها انتخاب میکنه

   0
 3. سهیلا زلکی نژاد 2018/11/29 در 14:00 پاسخ

  سلام خدمت استاد مهربانیها 🤗ممنون از فایلتون مثل همیشه عالی بود 🤗منم خوشحالم که با این روش آشنا شدم وباعث شد که رفتارام کلی تغییر کنه و در مسیر سبز تناسب اندام قرار بگیرم تردید و دو دلی رو از خودتون دور کنین وبه ما بپوندین 🤗🤗

  1+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

104 comments