تناسب فکری

موانع لاغری در ذهن شماست، تلاش جسمی تاثیری بر حذف موانع ندارد

به نام خدای مهربان

برای هر هدفی مسیری وجود دارد که هر انسانی از آن مسیر حرکت کند به هدف خواهد رسید.

تفاوتی ندارد که آن هدف مکان باشد یا موقعیت یا هر موضوع دیگری

برای رسیدن به یک شهر حداقل یک مسیر عالی وجود دارد، شاید مسیر های دیگری هم وجود داشته باشد اما یک مسیر عالی تر و صحیح تر است.

برای رسیدن به موفقیت در هر جنبه از زندگی مسیرهای متعددی وجود دارد اما یک مسیر کامل تر، ساده تر و آسان تر است و افراد موفق آن مسیر را برای حرکت انتخاب می کنند.

برای لاغر شدن مسیرهای زیادی ساخته شده است که همه ما تعدادی از آنها را طی کرده ایم اما به هدف خود که لاغری بود نرسیده ایم.

من هم در سی و چند سال چاقی مسیرهای پیشنهادی زیادی را برای لاغری طی کردم که همه بی نتیجه بودند البته در برخی مسیرها موفقیت نسبی به دست می آمد اما سخت و از آن سخت تر رنج از دست دادن نتیجه زودگذر آن بود.

یعنی با آن همه تلاشی که برای لاغر شدن متحمل می شدم نتیجه ای که به دست می آمد به آن مقدار پایدار نبود و هنوز خستگی مسیر را از خود بیرون نکرده بودم که نتیجه به مرور از دست می رفت.

در همه مسیرهایی که طی کرده بودم با سختی و رنج مقدای به نتیجه نزدیک می شدم اما به راحتی نتیجه از من دور می شد.

به لطف خدا از روزی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشتم آسانی، لذت، شادی، سرعت و ماندگاری این مسیر مرا شیفته خود کرد. مسیری که هر روز عاشق حرکت در آن هستم، مسیری که مسافر را به سمت هدف فرا می خواند، انگیزه ایجاد می کند، توان حرکت کردن و ادامه دادن ایجاد می کند و زیباترین و اصولی ترین روشی است که تا به حال برای لاغر شدن تحربه کرده ام.

در این مسیر با توجه به محتویات ذهن افراد موانعی ایجاد می شود که با آموزش های لاغری با ذهن، چگونگی برداشتن آن موانع آموزش داده می شود.

موانعی که برای افراد متفاوت است چون زائیده ذهن آنهاست و چون محتویات ذهن افراد با هم متفاوت است موانع ذهنی آنها متفاوت است اما از شگفتی های این دوره آن است که با یک آموزش مشترک افراد می توانند هر مانعی را که ایجاد می شود از مسیر موفقیت خود بردارند و علت آن آموزش اصول مواجه شدن با موانع است،

وقتی دستورات حذف موانع را یاد بگیرید دیگر تفاوتی ندارد چه مانعی در مسیر موفقیت شما ایجاد شود، شما اصول برخورد و گذشتن از آن مانع را آموخته اید و به سادگی از آن مانع ذهنی عبور می کنید و به سمت لاغری مسیر خود را ادامه می دهید.

موانع ذهنی همان باورهای اشتباهی است که به وفور در ذهن افراد چاق ثبت شده است، از گذشته تا به امروز، از طریق خانواده، جامعه، رسانه و سایر منابعی که از نظر ما قابل اعتماد هستند.

به دلیل مشابه بودن نحوه آموزش ذهن ما برای چاق شدن و به دلیل زندگی در محیط های مشابه، بسیاری از موانع ذهنی افراد چاق مشابه هستند و به همین دلیل با تحقیق و بررسی که طی این سالها برای بهتر کردن محتوای دوره آموزشی صورت گرفته، بسیاری از موانع ذهنی افراد چاق شناسایی و راهکارهای برخورد و حذف آن موانع در دوره لاغری با ذهن آموزش داده شده است.

از بین همه موانع، بعضی از آنها بسیار شایع و البته تاثیرگذار هستند، که در این فایل آموزشی به دو تا از موانع بسیار شایع و تاثیرگذار که مانع متناسب شدن بسیاری از افراد چاق می شود اشاره شده است.

و همچنین فرصت مناسبی فراهم شده است تا عزیزانی که تمایل به برطرف کردن این موانع ذهنی دارند، سوالات خود درباره چگونه برخورد کردن بهتر با این موانع را مطرح کرده و پاسخ خود را طی جلسات بعدی این مجموعه ارزشمند دریافت کنند.

ایمان دارم که با استفاده از این محتوای آموزشی چگونگی برطرف کردن موانع ذهنی قدرتمند خود را یاد گرفته و به راحتی در مسیر متناسب شدن به سمت خلق رویای لاغری خود حرکت خواهید کرد.

عاشقانه منتظر خوندن نظرات ارزشمند شما هستم

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

موانع لاغری در ذهن شماست (تصویری)


Download

 

موانع لاغری در ذهن شماست (صوتی) 

 

Download
11 دیدگاه
 1. سلام به استاد عزیز
  همیشه یکی از اهداف برای متناسب شدن ، پریدن و جست و خیز داشتن بود . و حالا که پیاده روی رو شروع کردم یه حسی بهم میگه برو بالای نیمکت پارک و بپر . و وقتی به احساسم نگاه می کنم می بینم خیلی خیلی دوست دارم حرکات پارکور انجام بدم که لذت ببرم . اما همون لحظه خندم میگیره که با این وضعیت چطور می تونم بپرم و این حرکات رو انجام بدم و فکر می کردم که خل شدم که این فکرها رو می کنم ، تا اینکه شما در این فایل گفتید که ما دوست داریم بپر بپر کنیم ، تا حالا زیاد به اضافه وزنم فکر نمی کردم که چند کیلوئه ، اما وقتی به همسرم توجه کردم دیدم اینقدر از من سریعتر راه میره و وقتی من فقط راه میرم اون هزار جور حرکت می زنه و بدو بدو می کنه ، فهمیدم که چقدر تفاوت اضافه وزن تاثیرگذاره . ایشون نسبت قدش 7 کیلو اضافه داره و من 20 کیلو . پس اگه این وزن از بین بره چقدر تحرکم آسونتر و روونتر خواهد بود . دوست دارم حسرت به دل نمونم و این اضافه رو رها کنم و آزادانه و سبکبال حرکت کنم .

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/17 در 22:01 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   خوندن نوشته شما من رو یاد خودم انداخت که چقدر دوست داشتم بدون ترس از نگاه دیگران و بدون نقس نفس افتادن جست و خیز کنم
   اما 30 سال این کار رو انجام ندادم
   و همیشه حواسم بود که در موقعیت دویدن و فعالیت قرار نگیرم که مسخره نشم
   و به لطف خدا وقتی به تناسب اندام رسیدم احساس کردم میتوانم پرواز کنم
   از بند محدودیت ها رها شده بودم
   و یادم میاد اولین بار در سن 35 سالگی با فرزندانم سوار سرسره مارپیچی در پارک شدم و چقدر لذت بردم
   هیچوقت این صحنه و لدت اون رو فراموش نخواهم کرد
   به لطف خدا شما هم این تجربه لذتبخش رو خواهید داشت
   منتظر خبرهای فوق العاده شما هستیم

   0
 2. فریبا(ماه بانو) 2018/11/17 در 12:28 پاسخ

  وااای استاد عزیزم ممنون بابت فایل پرارزشتون…
  خیلی بهش نیاز داشتم ..انگار شما از حرف دل ما خبر دارین..چقدر احساسم خوب شد بعد از شنیدن این فایل …واقعا ممنووووووونمممم

  1+
 3. سهیلا زلکی نژاد 2018/11/16 در 09:16 پاسخ

  سلام سلام به استاد مهربانیها 🤗من از روزی که یادم میاد همیشه ورزش کردم ولی ورزشی که همراه با ترس ونگرانی بوده ورزش میکردم که چاق نشم ورزش میکردم ولی لذت نمی بردم ولی از وقتی که با شما ودوره شما آشنا شدم ورزش کردن رو یاد گرفتم یاد گرقتم که از این کار لذت ببرم ورزش کنم که سلامت باشم ورزش کنم که با نشاط باشم ورزش کنم که افکارم وروحیه خوب زندگی کنم ولی حالا ورزشرکردن رو به صورت دسته جمعی دوس دادم چون انرژی میگرم ورزشهایی رو دوس دارم که با ریتم وآهنگ وباشه که بتونم تعادل وتمرکزم رو بالا ببرم ورزسهایی که همراه با جنب وجوش بیشتر هستن رو دوس دارم که باعث تراکم استخوان در من میشه ببینین چقد فرق داره ورزش با احساس خوب و ورزش کردن از ترس حالا کلی تحقیق میکنم ببینم کدوم ورزش بهتره ومن این حس خوبو از شما استاد عزیز دارم امیدوترم که هر جا هستین در پناه خدای خوب و مهربون باشین پس ورزش کردن با آگاهی بهتره پس ورزش کردن دسته جمعی بهتره پس ورزش کردن به ما انگیزه میده

  1+
 4. سلام و خدا قوت به استاد گرانقدرم من به شدت به این فایل صوتی نیازمندم و مشتاقانه منتظر شنیدن چون بزرگترین مانع ذهنی من همین عدم تحرکه به دلیل درد شدید پاهام و بسیار متشکرم از صبحتهای ارزشمند و بی نظیرتون

  من قبلا آمادگی جسمانی میرفتم و پاهام پرانتزی بود و از وزن ۱۰۶ کیلو با زحمت های فراوان به وزن ۷۴ کیلو رسیدم بعد از عمل پاهام با وجود اینکه یکسال خوابیدم به ۸۰ کیلو رسیدم و زیاد وزنم بالا نرفت اما زمانی که نا امید شدم که دوباره بتونم ورزش کنم با وجود رژیمای شدید و سخت وزنم اصلا پایین نمی آمد و به وزن ۱۵۰ کیلو رسیدم مهم ترین عامل رو همین بی تحرکی میدونم در ضمن خیلی دلم میخواد فعالیت کنم
  چطوری میتونم با شدت درد از ورزش لذت ببرم و در ضمن رماتیسم هم دارم به محض این که کمی پیاده روی میکنم حس میکنم فلج شدم و نمیتونم ادامه بدم
  و آیا میشه با تجسم خلاق و تنفس تا حدودی وزنم رو بیارم پایین یه مدت هم هیپنوتراپی گوش دادم ولی به شدت عضلاتم درد میگرفت و تیک عصبی میگرفتم

  0
  • رضا عطارروشن 2018/11/15 در 22:13 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   مساله اضافه وزن رو میتونی با استفاده از دوره لاغری با ذهن ب طرف کنید
   در این روش فوق العاده برنامه ورزشی داده نمیشه
   و فقط با برنامه ریزی ذهنی به تناسب اندام میرسید
   پیشنهاد میکنم از این دوره استفاده کنید

   1+
   • سلام
    شرکت کردن در تمامی دوره های بی نظیر و فوق العاده شما یکی از بهترین طعم هایی هست که سفارش داده ام و مطمئنم افتخار حضوربه زودی نصیب منم خواهد شد و با کمال اشتیاق منتظر رسیدن اون روز هستم

    0
 5. ندامعتمدنژاد 2018/11/14 در 20:35 پاسخ

  سلام و عرض ادب
  چرا ورزش میکنم؟
  چه نگرشی به ورزش داریم؟
  چه ورزشی وچگونگی ورزش چیست؟
  قبل ورزش چه افکاری درمورد نتایج ورزش داشته باشیم؟؟؟
  تفاوت ورزش گروهی و انفرادی چیست؟
  آیا باید ورزش کنم؟؟؟؟
  منتظر پاسخگویی استاد در زمینه ورزش باشید…

  2+
 6. باسلام خدمت جناب آقای عطار روشن عزیز و دوستان متناسب خودم
  من از دوران ابتدایی از زنگ ورزش متنفر بودم وهمیشه دوست داشتم در اون ساعت تو کتابخونه مدرسه وقتم وبگذرونم. الان هم که سالها میگذره وقتی قصد میکنم اسمم و یه کلاس ورزشی بنویسم ناراحتی اعصاب میگیرم انگار میخوام به شکنجه گاه برم بارها وبارها تصمیم گرفتم تو خونه ورزش کنم موفق نشدم از این همه ورزش که امتحان کردم و اذیت شدم پیاده روی حالم و خوب میکنه با عشق انجامش میدم ولی هنوز همین ورزشی که عاشقانه دوستش دارم تنبلی می‌کنم امیدوارم سر عقل بیام و بهترین کارو برای خودم انجام بدم

  2+
 7. سلام استاد خیلى ممنون از فایل پر انرژیتون
  خوشبختانه من هیچوقت ورزش کردن را علت تناسب اندام نمیدونستم و همیشه میگفتم که ٣٠٪؜ ورزش و ٧٠٪؜ تغذیه باعث لاغرى میشه که الان فهمیدم ١٠٠٪؜ لاغرى مربوط به ذهن و باورهاى ماست
  من واقعا از ابتدا ورزش کردن را دوست داشتم ولى الان دیگه عاشقانه ورزش میکنم و یکى از راه هایى هست که حس و حالم را خوب میکند☺️
  منتظر فایل بعدیتون هستم🌹

  2+
 8. سلام استاد عجب ایده‌ی خوب و تاثیرگذاری
  من برای خودم همیشه سوال بود که چطور می شه از ورزش برای پیشبرد رسیدن به هدف استفاده کرد؟ یا اینکه چطور می شه از این روش لاغری با ذهن برای رشته‌ای مثل بدنسازی استفاده کرد و عضله سازی کرد؟

  1+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 comments