تناسب فکری

برای لاغر شدن لشکری یک نفره تشکیل دهید!

لاغری با ذهن یک هنر است، باید آن را یاد بگیرید

لاغر شدن مهمترین آرزوی من بود. یادم میاد از سنین راهنمایی تلاش می کردم که لاغر بشم ولی همواره از تلاشی که انجام می دادم نتیجه ای نمی گرفتم و هر وقت هم با تلاش زیاد مقداری از وزنم کم می شد طولی نمی کشید که دوباره به وزن قبلی بر می گشنم

موضوع بسیار مهمی که باید برای لاغر شدن  مدنظر داشته باشید،  اقدام کردن شما به تنهایی برای لاغر شدن است، متاسفانه بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند به دلیل اینکه بارها از طریق روش های مختلف برای لاغری اقدام کرده اند و نتیجه نگرفته اند به خود بی اعتماد شده اند و برای اقدام به استفاده از روش لاغری با ذهن با دیگران مشورت میکنند و نظر آنها را جویا می شوند.

طبیعی است که پاسخی که دریافت می کنید منفی خواهد بود، چون افراد با توجه به سابقه شما در شکست های مکرر در اقدام شما برای لاغری به شما اطمینان می دهند که شما نمیتوانید با این روش لاغر شوید. و همچنین عدم آگاهی عموم از قدرت ذهن افراد در لاغر شدن سبب میشود که دیگران گزینه مناسبی برای تحقیق درباره روش لاغری با ذهن نباشند.

بهترین افرادی که باید مورد تحقیق و سوال قرار بگیرند افرادی هستند که قبل از شما از این روش استفاده کرده اند، دوستانی که مانند شما با شک و تردید وارد این دوره شگفت انگیز شدند تا لاغر شدن را به سبکی جدید و کاملا متفاوت با روشهای قبلی تجربه کنند.

از زمانی که به لطف خدا با لاغری با ذهن آشنا شدم، بارها توسط اطرافیانم مورد تمسخر قرار گرفتم، چرا که همه آنها بارها تلاش من برای لاغر شدن را مشاهده کرده بودند و از نتیجه نگرفتن من مطمئن بودند، اما در تمام این مدت احساس درونی من بهم اطمینان و امید میداد که ادامه بدهم و تمرینات ذهنی برای لاغر شدن را اجرا کنم.

به لطف خدا نتیجه بسیار عالی در لاغر شدن گرفتم و به قدری عالی و آسان با روش لاغری با ذهن لاغر شدم که هیچ کدام از اطرافیان من باور نمی کردند.

به سبب شغل آزاد من در آن زمان فرد شناخته شده ای در محل زندگی خود بودم و به همین دلیل روزانه افراد زیادی که من را می دیدند از دیدن من در این شرایط و سایز ابراز تعجب می کردند، اما همچنان مطمئن نبودند که من میتوانم لاغر بمانم چرا که بارها لاغر شده بودم اما بعد از مدت کوتاهی به حالت چاقی قبل خود برگشته بودم.

در تمام این سالها من لشکری یک نفره برای لاغری خودم تشکیل داده بودم، فرمانده و سرباز خودم بودم و دشمن من تمام حرف های اطرافیانم بود.

با نیروی ایمان و اعتماد به توانایی خودم با لشکر یک نفره خود بر همه شنیده های منفی و تحقیرآمیز غلبه کردم و بعد از دو سال به رویای لاغری شدن خود رسیدم. لذت این پیروزی چنان شیرین و گسترده بود که توان تحمل و نگهداری آن برای من به راستی مشکل بود. ایده ای به من الهام شد که بیشتر مانند رسالتی بود که بر دوش من گذاشته شد

من برای آموزش لاغری با ذهن انتخاب شده بودم.

شناخت افکار و رفتار افراد چاق به دلیل 33 سال چاقی و همچنین آگاهی کامل از نحوه عملکرد ذهن در چاقی افراد سبب شد که انگیزه آموزش لاغری با ذهن در من شکل بگیرد و تصمیم گرفتم که حرکت را آغاز کنم.

بار دیگر مورد هجوم حرفها و نظرات اطرافیانم قرار گرفتم، آنهایی که این روش را مسخره میدانستند، افرادی که شکست را برای من پیش بینی میکردند و دوستانی که هشدار بدبخت شدن را به من میدادند، اما بار دیگر لشکر یک نفره خود را برای موفق شدن به نیروی ایمان به خدا و اعتماد به خودم مجهر کردم و حرکت را آغاز کردمو

به لطف خدا طولی نکشید که افراد چاق یکی بعد از دیگری از سراسر ایران عزیز وارد گروه تلگرامی من می شدند و مشتاقانه آموزشهای لاغری با ذهن را دنبال میکردند و به مرور نتایج عالی توسط آنها کسب شد.

بزرگی نتیجه از یک طرف و ساده بودن این روش از طرف دیگر سبب جذب سریع افراد بیشتری برای استفاده از آموزشهای لاغری با ذهن شد و به لطف خدای مهربان طولی نکشید که سایت تناسب فکری در راس روش های لاغری و بالاتر دیگر روشها به علاقمندان معرفی می شد.

امروز و پس از کسب نتایج عالی توسط خودم و سایر شرکت کننده ها تصمیم گرفته ام درباره موضوع مهم لشکر یک نفره برای شما توضیحات تاثیرگذاری ارائه کنم.

اگر میخواهید لاغر شدن را از طریق آموزش ذهنی یاد بگیرید باید لشکر یک نفره خود را تشکیل دهید، لشکری که فرمانده آن خودتان هستید، لشکری که سرباز آن خودتان هستید

این لشکر را با نیروی ایمان و آموزشهای فوق العاده دوره لاغری با ذهن تجهیز کنید و به سوی تحقق رویای لاغری خود حرکت را آغاز کنید.

در دوره لاغری با ذهن فرمول های موثر جهت لاغر شدن را به علاقمندان آموزش میدهم و به لطف خدا نتایج عالی برای بسیاری از شرکت کننده ها شکل گرفته است.

برای لاغر شدن از طریق لاغری با ذهن آنچه مهم است تغییر باورها و افکاری است که درباره چاقی در ذهن خود داریم، و این کار نیاز به اشتیاق و استمرار در تغییر کردن دارد.

 

لطفا نظر خودتون درباره موضوع مطرح شده را در قسمت نظرات ثبت کنید

از توجه و همکاری شما دوستان خوبم سپاسگزارم

ارادتمند شما رضا عطارروشن

 

فایل صوتی لشکر یک نفره

 

Download
6 دیدگاه
 1. ناهید بزرگی 2019/05/12 در 08:42 پاسخ

  من به نیروی ذهن ایمان دارم .بشر تمدنی را که ساخته است تنها با استفاده از 2 در صد نیروی ذهن ساخته است.گویا در دوران قدیم هندو ها به استفاده بیشتر از نیروی ذهن دست یافته بودند ولی در اثر حوادث دانسته های انان بدست نسل های بعدی نرسیده است.ماهاراشی ماهش یوگا میگوید که از ان میداند و مقداری به دکتر دیپک چوپرا منتقل کرده است.وچوپرا معتقداست که حتی سرطان را فرد با نبروی ذهنی میتواند نابود کند.به هر حال باور دارم که اگر با کمک استاد راه تسلط بر ذهنم را باد بگیرم در خیلی زمینه ها میتوانم از ان بهره گیرم.اشتیاقم رو به افزونی گرفته میخواهم با تمام توانم در این راه به پرواز در ایم.شما دست ما رو گرفته به بهشت موعود میبرید.درود وسپاس بیکران

  0
 2. maahpishuni9@gmail.com 2018/09/29 در 01:45 پاسخ

  بنظرم خیلی جالبه .توی این دنیای پرازفریب که بی اعتمادی بیدادمیکنه.اتفاقی با این پدیده آشناشدم هنوزدربهت هستم.اگه مطالعات تصویری وشنیداری بانی این مهم راانجام دهم وبه درجه ایمان صددرصدبرسم مطمئن خواهم شد نه تنها درموردلاغری بلکه درتمام موارد زندگی می تواند کارگشاباشد.

  2+
  • رضا عطارروشن 2018/09/29 در 05:00 پاسخ

   آفرین به شما دوست خوبم
   چقدر عالی به نکته کلیدی تغییر زندگی پی بردید
   تغییر دادن فرمولهای ذهنی در یک جنبه از زندگی خودبخود روی جنبه های دیگه هم تاثیر میذاره
   خیلی خوشحالم که در جمع ما هستید
   موفق باشید دوست خوبم

   1+
 3. سلام من هم لشکر یکنفره تشکیل دادم وتصمیم گرفتم با توکل بخدا و آموزش های استاد بزرگوارم پیش به سوی متناسب شدن همیشگی بروم و از تک تک لحظات زندگیم استفاده کنم،خدا روشکر میکنم منو به این دوره هدایت کرد

  0
 4. ممنونم از آموزش و یادآوری این نکته بسیار مهم بله کسی که تصمیم قاطع داره برای رسیدم به روئیاهاش باید سپاهش رو از وجود خودش ایجاد بکنه و روح و جسمش رو برای رسیدن به خواسته اش به کار بگیره این روییای منه و من برای رسیدن بهش فقط و فقط به خودم نیاز دارم و ایمان دارم در صورت نیاز و کم آوردن لشکر استاد و یارانش یاری رسانم هستند?

  0
 5. من در زندگیم یک لشکریک نفره همیشه پیروزهستم
  هیچ چیزرمانع رسیدن من به هدفم نیست
  چون خدابامن است
  ممنونم‌استاددروشن عزیز
  مثل همیشه عالی بود

  1+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 comments