تناسب فکری

لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید !

به نام خدای مهربان

هر انسانی در زندگی خود کارهای بسیاری را انجام می دهد، اما در آن فعالیت هایی به موفقیت می رسد که باور کند می تواند در آن موضوع به نتیجه دست پیدا کند.

فردی که باور می کند به ریاضی علاقمند است به راحتی در حل مسائل ریاضی پیشرفت می کند، فردی که باور می کند نقاشی خوبی دارد به راحتی در این رشته هنری پیشرفت می کند.

نحوه باور کردن افراد به این صورت است که او به هر دلیلی فعالیتی را انجام می دهد و آن فعالیت مورد تایید و تشویق از طرف اطرافیان قرار می گیرد و باور توانمند بودن در آن فعالیت در فرد ایجاد می شود.

این باور سبب انجام آن فعالیت با اشتیاق و احساس بهتر میشود و نتایج بعدی بهتر و بیشتر مورد تایید قرار میگرد و به همین طریق ادامه پیدا می کند و فرد باور میکند در آن موضوع توانمند است.

فرایندی که توضیح داده شد معمولا برای ما رخ نمی دهند و با اینکه از کودکی تا به امروز بارها در موضوعات مختلف استعداد خود را کشف کرده ایم اما به دلیل عدم حمایت از ما، باور و توانایی برای ادامه و به شکوفایی رسیدن در آن فعالیت در ما شکل نگرفته است.

به همین دلیل افرادی که به هر طریقی در موضوعی توانمند میشوند لقب با استعداد می دهند، در صورتی که آنها قبل تر از اینکه با استعداد باشند به باور توانایی در رسیدن به موفقیت در آن موضوع رسیده اند.

استعداد در همه افراد به یک اندازه وجود دارد ولی تفاوت بین افراد در باور آنها نسبت به ارائه و شکوفایی استعداد های خود است.

درباره لاغری هم دقیقا به همین شکل است، افراد چاق معمولا باور ندارند که می توانند متناسب شوند و زندگی جدیدی را شروع کنند

به همین علت بارها برای لاغری از هر روشی افدام کرده اند و نتایج اولیه را کسب کرده اند اما چون باور نداشتند که می توانند متناسب شوند کار را نیمه کاره رها کرده و به وضعیت قبلی خود برمی گردند.

درست است که روشهای مختلف لاغری، طریق صحیحی برای رسیدن به تناسب اندام نبوده اند اما باور نداشتن فرد به اینکه می تواند متناسب شود دلیل مهم تری برای موفق نشدن آنها بوده است.

در روش لاغر با ذهن یکی از مهمترین پارامترهایی که مورد توجه قرار گرفته است ایجاد باور متناسب شدن در افراد است چرا که اگر این باور در فرد شکل بگیرد متناسب شدن بسیار ساده تر خواهد شد و تمام سعی من در فایل های رایگان و همچنین دوره رایگان لاغری با ذهن این است که این باور را در افرادی که اضافه وزن دارند ایجاد کنم.

باوری که چند سال قبل در خود ایجاد کردم و نتیجه آن شگفتی ساز شدن در لاغری با ذهن برای من بود و به لطف خدای مهربان در چندسال اخیر که به امر آموزش لاغری با ذهن پرداخته ام با ایجاد و توانمند کردن این باور در افرادی که در دوره لاغری با ذهن ثبت نام کرده اند سبب شد که دوستان زیادی به رویای لاغری خود دست پیدا کنند و در شرایطی متفاوت از چندماه گذشته خود زندگی کنند.

در فایل آموزشی لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید به طور مفصل درباره این موضوع مهم برای دوستانم توضیح داده ام و امیدوارم با استفاده ازاین فایل ارزشمند گام مهمی در جهت حرکت مستمر و با انگیره به سوی متناسب شدن بردارید.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید! (تصویری)


 

Download

 

لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید! (صوتی)

 

Download
13 دیدگاه
 1. Dear mr.Roushan

  I got to know you through utube.from the start I became a believer in your methodology..at present I listen to your files,also I have listened to student’ s files.sorry I do not have persian alfabets and I have to write in English.I also follow you in telegram..I will be participating in your other programs.I would like to have your phone number if possible.my phone number is 021 2284#### and 0912307####. Needless to say that I live in Tehran.

  Yours truly nahid Bozorghi

  I

  0
 2. با سلام و خسته نباشی من باور دارم که خدا همیشه همه جا هست همیشه نظاره گرآدمهاست ولی اگر بدونی چقدر به خودم گشنگی دادم چقدر تمسخر شدم چقدر به من میگفتن مثل تانک شدی چقدر دلم میخواست مثل زمان قبل از بازنشستگیم بشم هر روشی رو بگی امتحان کردم اگه هر کسی گوشی منو نگاه کنه به جای عکس همش مطالب ورزشی همش رژیمهای لاغری شاید باورتان نشه حدود چند ماه هروز ناشتا آبلیمو و سرکه سیب بعدش گریپ فروود بعدش چای سبز با دارچین تا چشم باز میکردم دیدم ظهر شده باید ناهار بخورم ولی هنوز صبحانه نخوردم نا چار یه لقمه چیزی میخردم میگفتم ناهار نخورم تا غروب قبل از ساعت هفت ماستو کدو یا سالاد دیگه چیزی نمخوردم سایزم کم میشد ولی بعد از مدتی دوباره همون میشدم حتی زا وجود اینکه شنا بلد نبودم چند ماه تو استخر راه میرفتم سونای وووو هر راهط رو بگی امتحان کردم ا تا دیروز پیش خدا نالیدم گفتم خداگفتم چه میشه یه راهی پیدا بشه من از دست این اضافه وزن خلاص بشم مدتها بود که یوتیوپ نگاه نمیکردم تادیروز خلاصه کلیپ شما رو دیدم که زده بود لاغری با ذهن با خودم گفتم بذار این کلیپ رو بخونم دروغ چرا کنجکاو شدم حتی دنبال کامنتها بودم دیدم چیزی نیست ولی حرفهاتون به دلم نشست چون طرز صحبت کردن شما خودت بودی منظورم اینه که راحت صحبت کردی روان صحبت کردن معلوم میشه طرف مقابلت حرفهای دلشو داره میزنه چون من به خاطر شغلی که داشتم یعنی چندین سال با آدمهای مختلف سروکار داشتم میدونم حرف راست یا دروغشون چه موقع هستش به خاطر همین چون گفتی تا حرفهایی که در کلیپ اول رو درک نکنی موفق نمیشی منم میخوام درک کنم بعد دنبال بقیه کلیپها برم هر جا هستی موفق باشی دوستدار شما فری جون چون به این اسم منو صدا میزنند

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/19 در 11:17 پاسخ

   سلام دوست خوبم
   از اینکه در سرزمین لاغرها پذیرای شما هستیم بسیار خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که بهترین ها رو به جمع ما هدایت میکنه
   وقتی نوشته های شما رو خوندم خاطرات خودم برام مرور شد، روزهایی که مورد تمسخر هم کلاسی هام قرار میگرفتم و به من میگفتن تانک
   وقتی در زنگ ورزش برای فوتبال یارکشی میشد من آخرین نفری بودم که دیگه حق انتخاب برای سرگروه ها نبود و من باید به یک گروه اضافه میشدم
   همه افرادی که اضافه وزن دارند شرایط مشابه شما رو به شکل های مختلف تجربه کردند
   اما خبر خوب اینه که دوران رنج و سختی به سر اومده
   راهی شگفت انگیز و مسیری سبز و زیبا برای رهایی از رنج اضافه وزن و رسدن به رویای تناسب اندام خلق شده که من و همه دوستانم در سرزمین لاغرها از این مسیر در حال حرکت هستیم
   بعضی ها جلوتر و بعضی ها عقب تر اما مسیر مشترک است
   همه در حال لذت بردن از مسیر هستیم و با احساس خوب قدم به قدم به سمت خواسته های خود حرکت می کنیم
   شما هم به لطف خدا وارد این مسیر شدید
   با اشتیاق و احساس خوب ادامه بدید که خداوند اشتباه نمی کند
   هم شما توانایی متناسب شدن را دارید و هم این مسیر راه صحیح رسیدن به رویای تناسب اندام است
   منتظر خوندن نوشته های عالی شما هستیم

   0
 3. شکیبا ابراهمی 2019/01/19 در 06:35 پاسخ

  سلام آقا عطا روشن خوب استید من برنامه خوبه شما راه نگاه کردم حالا تصمیم گرفتم که از برنامه خوبه شما استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم اول از کجا شروع کنم با تشکر زیاد

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/19 در 10:40 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   از اینکه در سرزمین لاغری هستید خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که افراد توانمند و با انگیزه رو به جمع ما هدایت میکنه

   اگه کارت بانکی ایرانی دارید از طریق لینک زیر میتوانید محصول لاغری با ذهن را خریداری کنید و دوره آموزشی رو شروع کنید

   و چنانچه کارت بانکی ایرانی ندارید از طریق واریز به شماره کارت زیر میتوانید از دوره آموزشی استفاده کنید
   6104337909178400
   به نام رضا عطارروشن
   و پس از پرداخت به آی دی من در تلگرام یا از این طریق اعلام کنید

   چنانچه اقوامی در ایران ندارید که براتون پرداخت کنند به راحتی میتونید با دادن شماره کارت به صرافی های محل سکونت خودتون بخواید که این مبلغ رو براتون واریز کنند
   الان بسیاری از دوستان خارج از کشور از این طریق پرداخت میکنند

   هر سوالی رو از این طریق مطرح کنید

   1+
 4. سلام به همگی
  ایمان داشتن ، حرف درست و بجایی بود . تعجب می کنم که اگر نیازم بود که با این روش آشنا بشم ، چرا در فرکانس شنیدنش نبودم ؟، یادمه که فایل ها رو فقط گوش می کردم و یکبار تمرینها رو انجام میدادم ، اما تمام امیدم معجزه از دوره بود . به همین خاطر هزینه بالایی برای ورزشهای چربی سوز با احساس بد از چاقی هم انجام میدادم و باور شدیدی داشتم که من لاغر نمیشم . اما حالا که به فایل ها گوش میدم ، آرامش رو می بینم . متوجه تغییرات ذهنم میشم و چیزهایی رو می شنوم که برام جالبه ، که چرا قبلا اصلا متوجه نمیشدم !
  قبلا مدام خودم رو چک می کردم ، اما حالا فقط از مسیرم لذت می برم و با احساس قشنگی صبوری می کنم و فایل های دوره خدا هرگز دیر نمی کند رو دیگه گوش نمی کنم و مشتاقم که وقتی متناسب شدم و دوباره سروقت اون فایل ها برم چقدر فهمم و درکم از شنیده ها بالاتر رفته و لذت می برم .
  خدایا شکرت که متوجه حیله شیطان ، در غرور باهوشیم شدم . باهوش کسیه که از زندگیش لذت ببره و به هدفش برسه ، نه اینکه در حسرت یه حق طبیعی که تناسبه باشه .

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/14 در 13:47 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   از خوندن نوشته شما لذت بردم و به شما تبریک میگم برای تصمیم قاطع و شچاعانه ای که اتخاذ کردید
   اینکه تمرکز خودت رو فقط و فقط روی متناسب شدن بذارید
   به شما اطمینان میدم با این کار علاوه بر لاغری همیشگی تغییرات عظیمی در جنبه های مختلف زندگی شما ایجاد میشه
   موفق باشید و منتظر خوندن نوشته های شما هستیم

   1+
 5. سلام استاد عزیز
  سلام به دوستان خوبم
  من قبلا یه فایل از استاد دیدم که مسیر موفقیتشون رو توضیح دادن اینکه خدا چطوری هدایت شون کردند خب منم فقط خواستم تغییر کنم و خواستم تارویاهامو زندگی کنم این تقریبا اوایل امسال بود. اما تا دوماه پیش که از استاد کمک خواستم ایشونم گفتن که دوره برای من عالیه خودمم همون حس داشتم ازینکه ایشون تونستن و حتما منم میتونم خلاصه کنم که نتونستم وارد دوره بشم اما اینو بگم چندتا ویس گوش دادم اونم یه بار و بعد از یک ماه بدون کار خاصی یک کیلو کم کرده بودم خودم حس میکردم شکمم شل و افتاده شده دیگه زیاد میلم به غدا نمیره اما چون باور خراب داشتم اوتم که پوستم خراب میشه دوباره برگشتم به وزن قبلم شایدم بیشتر نتونستم برم روی وزنه میخوام بگم باور مهمه من ایمان داشتم که دوره جواب میده انرژی استاد فوق العاده اس اما مسئولیت زندگیمو قبول کردم میدونم خودم کم کاری کردم این توجیح کار اشتباهم نیس فقط خواستم بگم باور کردم این مسیر جواب میده ولی من تا زمانی که بیام و شگفت انگیز دوره بشم
  حس خوبمو حفط میکنم چون من نمیخوام دوره ای لاغر بشم میخوام تاعمر دارم تناسب ذهنی وجسمی داشته باشم
  دراینکه خدا همیشه جواب میده شک نکنید همه ی ما خواستیم که الان اینجاییم.

  0
 6. سلام و سلامتی خدا با شما …. اول که ولقعا مرسی عالی بود . دوم اینکه نحوه اشنایی من با سایت شما اینطور بود ک ی روزی ک کاملا ناامید و خسته بودم از حال و وضعم گریه میکردم و خداروالتماس میکردم ک چ کنم بعد دو سه ساعت واس اینکه سرگرم شم توی یوتیوپ میچرخیدم اصلا هم لاغری رو سرچ نمیکردم ک با این روش اشنا شدم و سایتش رو برداشتم و دری از امید ب روی من باز شد من مطمعن هستم مطمعن مطمعن ک این هدیه خدا بود ب من چون خدا عاشق منه و تحمل گریه منو نداره . مرسی استاد تشکر بابت فایل های طلایی و مهم .

  1+
 7. سلام به همه ی دوستانم و استاد گرامی
  وقتی به نحوه ی آشناییم با لاغری با قدرت ذهن فکر میکنم، باور میکنم که نیرویی فوق اراده ی من، باعث هدایتم به این راه شد.. من یک شب که واقعا از چاقی خسته و از لاغری نا امید بودم و داشتم در تلگرام سرچ میکردم دنبال رژیم یا راه جدید برای لاغری، ناگهان نجوایی در درونم گفت :شاید بین ذهن و چاقی و لاغری ارتباطی باشه، تو که این همه جستجو کردی اینم جستجو کن. و من تایپ کردم :لاغری با ذهن…
  و وارد کانال شدم و مطالب رو خوندم اول تردید داشتم که میشه یا نه.. با دیدن فایل های رایگان و نتیجه فوق العاده عالی که گرفتم تصمیم گرفتم در دوره شرکت کنم ولی هزینه اش رو نداشتم و به خدای خودم گفتم اگر این راه درسته و تو منو هدایت کردی پس خودت هم هزینه اش رو جور میکنی… یک هفته بعد من دوره رو تهیه کردم و اتفاقا خیلی هم تخفیف شامل حالم شد و خداوند پاسخ منو به زیبایی داد.. از لحظه ای که شروع کردم هرگز نه به این راه، نه به خودم و نه نتیجه شک نکردم.. و ایمان دارم نتیجه میگیرم… من قدرت باور رو لمس کردم چه قدر قویه…
  خداوند رو هر لحظه شکر میکنم که در این مسیر هستم فارغ از استرس خوردن و نخوردن، رها از میزان کالری و..، و مطمئن برای نتیجه گرفتن.. در انتظار بهترین ها برای خودم و آرزوی بهترین ها برای استاد عطارروشن عزیز و همه ی دوستانم..
  من خوشبخت ترینم به خاطر وجود خدایی که تناسب اندام من تناسب ذهن من و شاد بودن من براش خیلی مهمه.. 🙏🏻😍❤️🌹

  1+
 8. طیبه(مهربان) 2018/12/31 در 13:50 پاسخ

  سلام استاد عزیز ،بسیار عالی بود ،ممنون به خاطر زحماتتون ،استاد من باشگاه میرم ،میدونید که توی باشگاه خیلی از این توصیه های رژیمی بهمون میدن ،به من هم خیلی از این توصیه ها میشه ولی من مدام حرفهای شما توی ذهنم می‌چرخه و به خیلی دوستان هم منتقل میکنم ،امیدوارم که به زودی همه از این روش استفاده بکنند ،خوشحالم که در کنار شما استاد عزیز و دوستان خوبم این مسیر را طی میکنم ،هر بار که صدای گرم و دلنشین شما رو می‌شنوم انرژی دوباره میگیرم ،سپاس استاد خوبم در پناه خدا باشید

  1+
 9. مهناز السادات حبیبی اسکندری 2018/12/31 در 03:55 پاسخ

  سلام آقای عطا روشن عزیز به لطف خدای مهربان در کلاس زبان دخترم منتظر بودن دیدم ی خانمی داره با گوشی چیزی گوش میده کنجکاو شدم پرسیدم و ایشون به من معرفی کرد

  1+
 10. سلام . فایلتون مثل همیشه عالی بود . درک کردن خیلی مهمه . همه ی رمز موفقیت یا عدم موفقیت ما همین درک کردن است . قلب باید درک کنه . بقیه اش به راحتی امکان پذیره . قربون خدا برم که انقدر زیبا هدایتمون می کنه.
  لقمه بخشی آید از هر کس به کس
  حلق بخشی کار یزدان است و بس
  هدایت واقعا زیباست . خدایااا شکرت شکرت شکرت

  2+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

321 comments