تناسب فکری

GPS لاغر شدن را روشن کنید!!

به نام خدای مهربان

لاغری هنری است که باید آن را آموخت و مسیر آموزش نیاز به راهنما دارد

شما در یادگیری هر موضوعی در زندگی از آموزش استفاده کرده اید، ممکن است از طریق والدین به شما آموزش داده شده باشد و یا از طریق مختلف و شرکت در کلاس های آموزشی.

به هر حال شما در یادگیری هر موضوعی آموزگار داشته اید.

چاقی یکی از مواردی است که شما آن را از والدین و اطرافیان خود یاد گرفته اید و مهم نیست که از نتیجه این آموزش راضی هستید یا خیر، چون به هر حال هر آموزشی نتیجه ای در بر خواهد داشت.

اما شاید دوست داشته باشید در شرایط فعلی نباشید و به همین دلیل سالها تلاش کرده باشید که تغییر وضعیت بدهید اما موفق نشده باشید به این دلیل که آموزش را نمی شود با آموزش دیگر از بین برد، ولی میشود در آنچه می دانید موضوع دیگری را یاد بگیرید.

شما میتوانید لاغر شدن را در کنار چاق بودن یاد بگیرید و به مرور وضعین جسمی خود را از حالت چاق به حالت متناسب تغییر دهید.

در این مسیر شما نیاز به راهنما دارید، همانطور که ردیاب ماهواره ای به شما کمک میکند تا از محلی که هستید به سمت مقصد خود حرکت کنید، آموزش های لاغری با ذهن به شما کمک میکند تا از وضعیتی که هستید به سمت وضعیتی که میخواهید حرکت کنید.

در فایل GPS لاغر شدن را روشن کنید به شکل بسیار جذاب و تاثیرگذار یکی از مهمترین موانع متناسب شدن را توضیح داده ام و نحوه از سر راه برداشتن این مانع را توضیح داده ام.

امیدوارم با استفاده از این محتوای ارزشمند ضمن بالا بردن آگاهی خود برای متناسب شدن گام مهمی در جهت شروع حرکت خود به سمت متناسب شدن بردارید.

رضا عطارروشن

 

GPS لاغر شدن را روشن کنید!!  (تصویری)


Download

 

GPS لاغر شدن را روشن کنید!!   (صوتی)

 

Download
12 دیدگاه
 1. با سلام وپر انرژی باشید بلند خدمت همگی مخصوصا استاد گرامی،، من پا به پا تون دارم میام وهر کاری که منو به تناسب ولاغری نزدیم کنه انجام میدم، جی پی اس مغز من مدتیه با صدای آلارم،، شما می‌توانید،، شما روشن شده وتو مسیر درستی هدایتم میکنه،من چشمانم رابستم وچشم ذهنم را باز کردم با چنان شوروهیجان واطمینانی افکاروفرمایشات شمارو دنبال میکنم، که انگار سالها بود دنبال این شنیده ها میگشتم، وحال که چی پی اس مغز من راه رو تومسیر درستی طی میکنه، من چرا شک کنم، ازین بابت خوشحالم وامیدوارم به اونی که سزاوارشم برسم، از مسائل وشکستها ومشکلاتمم متشکرم که اگر اینها نبودند، من هزاران راه نرفته داشتم، الان بتعداد شکستها ومشکلاتم پیروزو با تجربه ام با سپاس فراوان از استاد با دانش وبینش،،، زنده باد

  0
 2. سلام . در قسمت مسیر تناسب ۳ تا فایل گذاشته بودید دوتاش رو گوش دادم دوم و سوم . وای استاد چه کردید در اون دوتا فایل . به نظرم واقعا شوک خوبی بود که به ما دادین . اونجا قسمت ثبت نظرات نداشت اینجا اومدم نوشتم . بچه هایی که مدتیست در دوره هستند حتما برن گوش کنند . چون استاد تلنگرهای خوبی به ما میزنند . من یکی که متحول شدم .
  ما روی الگوی عددی کار کردیم . الگوی تصویری هم که تصویر انسانهوی متناسب بود کار کردیم . الگوی فکری هم کار کردیم که موانع فکری را شناسایی و حذف کنیم . نزدیکترین مسیر را هم انتخاب کنیم و بعد روی الگوهای عملی کار کنیم . الگوهای رفتاری اگر تغییر کنند دیگر ما تمام تلاش خود را کرده ایم . الگوهای رفتاری رفتارهایی هستند که ما در عمل به خود نشان میدهیم که طالب لاغر شدن هستیم . کسی که زیاده روی میکند عذاب وجدان میگیرد . میخوایم عذاب وجدان نگیریم زیاده روی نکنیم . به فرمایش شما یک ساعت در طول بیست و چهارساعت را کنترل رفتار کنیم تا عذاب وجدان نگیریم . پرخوری بده . پرخوری عذابه . پرخوری خلاف طبیعت انسانیست . پرخوری رو هر روز بنویسیم و آتیش بزنیم تا بدونیم نباید پرخوری کنیم . کاری نکنیم که عذاب وجدان بگیریم . وجدان منفی باف نیست . وجدان ما نور خداست که ما را به صراط مستقیم هدایت میکند . بنده ی خوب خدا غذایش را به اندازه میخورد . پرخوری نمیکند .
  پرخوری = شیطان
  کم خوری = شیطان
  اندازه خوردن = صراط مستقیم
  اندازه ی غذای ما هم آنقدریست که عذاب وجدان نگیریم . اگر یک روز پرخوری کردیم فردا روزه بگیریم تا جبران کنیم . دست و پای آفریده نشده است تا اضافه بار ما را حمل کند آنها آفریده شده است که ما از آنها برای عبادت و یاد خدا استفاده کنیم .
  استاد ما اسلام را با اختیار خود انتخاب کردیم و قانونهای آن را باید اطاعت کنیم و تناسب را با اختیار خود انتخاب کردیم و قانونهای آن را باید اطاعت کنیم .
  زیاده روی در خوردن انسان را چاق میکند . نیاز انسانها با هم متفاوت است . ما نباید افراد متناسبی را ببینیم که دو برابر ما غذا میخورند اما متناسبند ما باید نگاه کنیم آنها دوبرابر ما فعالیتشان نیز بیشتر است . چرا فقط به خوردن آنها می اندیشیم اما به فعالیتشان نه . ما باید متناسب شویم و باید رفتار متناسب کننده انجام دهیم .
  اینها الگوی رفتاریست که به ناخوداگاه میدهیم تا او بداند باید ما را متناسب کند . وقتی ما پرخوری میکنیم در حقیقت به ناخوداگاه اعلام میکنیم ما را چاق کند .
  موانع متناسب شدن راحتتر از اینکه تبدیل شوند اینست که حذف شوند تا راه نزدیک برای رسیدن به هدف روشن شود .
  البته آن دو فایل ۲ و ۳ که در مورد لاغری عبادتست و کنترل رفتار بود نشان داد که تناسب فکری ما به واسطه ی تناسب رفتاری حاصل میشود . پس اگر میخواهیم فکری متناسب داشته باشیم باید بتوانیم رفتاری متناسب انجام دهیم تا الگوی ناخوداگاه ما بر مبنای تناسب به جسم ارسال شود .

  5+
 3. سلام . فایلتون مثل همیشه عاااالیییی بود .
  جی پی اس ما ذهن ماست . بعد از گوش دادن به فایل شما، او این فایل را اینگونه تجزیه و تحلیل کرد.

  من باور دارم میتوانم به وزن دلخواهم برسم . جی پی اس سرعت و زمان را هم به ما در هر لحظه اعلام میکند . مسافتی که مانده به هدف را نیز اعلام میکند .
  او خودش به من برنامه داد تا به او این برنامه را بدهم تا او خودش را با این برنامه تطبیق دهد.
  من هر صبح که از خواب برمیخیزم از ذهنم میخواهم ۲۰۰ گرم تا آخر روز از وزن من کم کند و آخر شب هم از او تشکر میکنم که امروز ۲۰۰ گرم از وزن من کم کردی .
  این گونه ذهن من مرا هفته ای حدودا یک کیلو کم میکند و تا سه ماه دیگر ۱۲ کیلو کم خواهم کرد .
  البته خودم را وزن نمیکنم . چون اگر وزن کنم و ببینم نشده این باور در من میشکند . من به ذهنم اینگونه برنامه میدهم که موظف است هر روز ۲۰۰ گرم از وزن جسم مرا کم کند و او تا آخر شب افکار و رفتارهای مرا مطابق کاهش ۲۰۰ گرم در روز تنظیم می کند.
  البته با توجه به توانم بیش از این میتوانم کاهش پیدا کنم اما مقاومتهای ذهنی را هم در نظر میگیرم .
  بنابراین
  از او میخواهم و او به من می دهد . چند روز که این برنامه رو به ذهن بگوییم او خود را موظف میداند تا طبق این الگوی جدید افکار و رفتار ما را تنظیم کند تا جسم ما ۲۰۰ گرم کاهش را در طول روز داشته باشد . هر روز حواسمان به این باشد که این تکرار را با بهترین احساس به خودمان یادآوری کنیم .
  جی پی اس عااااالی است .
  جی پی اس سرعت و زمان نیز دارد .
  البته به چطور کم کردن کاری ندارم . این وظیفه ی ذهن من است .
  من فقط از او کاهش ۲۰۰ گرم در روز را میخواهم و او خودش بقیه ی محاسبات را انجام خواهد داد و در آینده ای نزدیک مرا به هدف میرساند .

  2+
 4. سلام استاد عزیز
  در پاسخ سئوال آخر سریع گفتم نه 🙂 چون همیشه خودمو نامتناسب دیده بودم و خاطره ای از تناسب ندارم
  اما با توضیحات شما متوجه شدم که بله بنده هم این وزن ایده آلو پشت سر گذاشتم هر چند که شاید در سن کم ، که همون موقع اون وزن برای سنم چاقی بوده
  در هر صورت من توانایی برگشت به همون وزن رو دارم ، اینبار بصورت متناسب

  1+
 5. سلام استاد عطار روشن عزیز
  خداروشکر که هر روز حالم بهتر میشه .داشتن هدف خیلی مهمه من امروز تصمیم گرفتم برسم به وزن۶۵همون وزنی که ۱۵ساله پیش در اون بودم
  سال۸۷تا ۸۸من تونستم یکبار به وزن زیر۶۰ برسم آسون نبود ولی خیلی دوام نداشت. هرچی بود خیلی از روزهای خوب رو با اون وزن داشتم…
  حس خیلی خوبیه برسم به تجربه جدید و همیشه در اون وزن بمونم.
  ازتون ممنونم بابت یاد آوری اینکه من قبلا اونجا بودم و دوباره باید برگردم به وزن ایده آلم.
  ممنون که هستید

  1+
 6. سلام استاد عزیز
  واقعا از صمیم قلبم سپاسگذارم بخاطر تهیه این فایل خیلی خوشحالم منم از وجود این فایل بهره بردم ، خوشحالم از اینکه در مسیر تناسب اندام تنها نیستم و دیدگاه جدیدی رو دارم تجربه میکنم ، براتون بهترین ها رو از خداوند خواستارم ، بدرود.

  2+
 7. گیتی خانیان 2019/02/15 در 12:37 پاسخ

  سلام استاد محترم من بانوی ۶۶ ساله هستم و در یکی از روستاهای استان مرکزی زندگی میکنم منهم ورزشکار هستم ۴ روز در هفته ورزش مکنم که شروع با تردمیل والپتیکال واییروبیک ودر آخر هم بدنسازی وهوازی جدیدا از طریق یوتوپ با شما آشنا شدم منهم دوست دارم به وزن ایده ال برسم ازخدامنان سپاگزارم که من رو باشما آشنا کرو واز شماهم متشکرم که هستید مانا باشید🙏🙏🙏🙏

  1+
 8. روزیتا راد 2019/02/15 در 11:42 پاسخ

  سلام ادامه بدین خیلی خوبه شما فقط حرف بزنین ، حرفای قشنگ میزنی به دلم داری چنگ میزنی 😄
  آدمهای باهوش باید حرف بزنند شما خیلی خوب حرف میزنی و آدم انرژی میگیره و مثل یک فیلسوف مو شکافی میکنی بدون اینکه فلسفه خونده باشین. شما عالی هستین . ادامه بدین و ایران نمونین 🙏

  2+
 9. سهیلا زلکی نژاد 2019/02/15 در 09:22 پاسخ

  سلام خدمت استاد مهربانیها 🤗🤗بازم ممنونم بخاطر یک فایل تاثیر گذار وعالی واقعا وقتی بخواهیم کمی فکر کنیم می بینمیم که ما تمام این راه رو رفتیم کم کم به آهستگی جوری که طی روز متوحه اون نشده بودیم اضافه وزن آهسته آهسته چاق شدیم وقتی متوجه شدیم که دیگه کلی اضافه وزن داشتیم ولی به قول استاد بزرگوار بالاخره روزی تو وزن ایده ال خودمون بودیم امیدوارم که با عزمی راسخ وامید به آینده به خودمون بگیم که ما می تونیم وحتما به هدف خودمون میرسیم 😍😍من تقریبا تمام راه رو رفتم ویه کوچولو مونده ولی اطمینان دارم وخودمو میبینم که به وزن ایده آلم رسیدم به امید موفقیت تمامی دوستان🤗🤗🤗🤗🤗

  3+
 10. سلام
  من در وزن 70 با اضافه وزن 16 کیلو و میخواهم به وزن ایده‌آل 54 برسم.. اتفاقا چند روز قبل دفترچه سلامت دوران دبستان ام رو پیدا کردم و دیدم که من به مدت یکسال در وزن ایده‌آلم بودم و 54 کیلو بودم و بلافاصله بعد از پرسش استاد گفتم بله من در وزن ایده‌آلم یک روز نه بلکه یکسال بودم.. و خوب الان مسیر رو رد کردم و میخوام دوباره به ایستگاه 54 برگردم و با دوره لاغری با قدرت ذهن بیشتر مسیر رو طی کردم چه قدر خوشحالم که در این مسیر هستم چون اولا خیلی آسونه، کلی دوست پیدا کردم و هرروز سعی می کنم شاد باشم و اینکه دائمی هستش نتیجه و این خیلی برای من اهمیت داره.. من GPS لاغر شدن را روشن کردم و خداروشکر ذهنم هم همکاری میکنه خیلی عالی و استاد عزیزم هم که همیشه جواب منو دادن و هیچ سوال من بی پاسخ نذاشتن بمونه.. پس بهانه ای نیست و من بودن در ایستگاه متناسب خودم رو آسان ترین و لذت بخش ترین کار دنیا میدونم و میدونم که به زودی به ایده آلم میرسم

  3+
 11. سلام استاد گرامی.من از ترکیه همراه شما هستم .من یه ورزشکار هستم و موقعی که از تمرین و رژیم خسته شده بودم خیلی اتفاقی فایل شما رو توی یوتوپ دیدم و الان روز سوم هست که باهاتون همراه هستم.خواستم تشکر و قدردانی کنم از شما و امیدوارم در دستان خداوند موفق و موید باشید 🍀🌻🎯

  4+
  • رضا عطارروشن 2019/02/15 در 08:15 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   از اینکه در سرزمین لاغرها همراه ما هستید خیلی خوشحالیم
   به لطف خدا از این مسیر شگفت انگیز به رویای تناسب اندام خودتون می رسید
   منتظر نوشته های شما هستیم

   4+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

866 comments