تناسب فکری

زندگی خود را تغییر دهیم (قسمت پنجم)

نمی‌توانید هدفی مقدس تر از تغییر کردن را در زندگی‌ تان جستجو نمایید!

اگر تصور می کنید زندگی شما مانند کالایی است که به شما تحویل داده شده و قابل تغییر نیست باید به شما بگم که من هم چند سال قبل این تصور را داشتم به عنوان فردی که توانسته‌ام از شرایطی سخت زندگی خود را تغییر دهم به شما می گویم که نیازی نیست به زندگی خوب دیگران با حسرت نگاه کنید، چون شما هم می توانید زندگی فوق العاده ای را تجربه کنید.

زیرا هیچ فردی آنقدر خوشبخت نیست که شما نتوانید به اندازه‌ی او خوشبخت شوید

سالهای زیادی از زندگی ام را با افکار منفی و مشکلات زیادی سپری کردم اما همیشه اشتیاقِ فراوان برای تغییر زندگی را داشتم و به دنبالی راهی برای رسیدن به خواسته خودم بودم، به دنبال مهم‌ترین عامل تغییر زندگی بودم و به لطف خدای مهربان شروع به آموزش خودم برای تغییر زندگی کردم، کتاب های زیادی را مطالعه کردم، از آموزش های اساتید مطرحی بهره بردم و در نهایت به روی دست یافتم که به تغییر زندگی را برایم آسان کرد.

دوره رایگان چگونه زندگی خود را تغییر دهیم  حاصلِ نتایج بخشی از این سالها است  برخی از آن در هیچ کتابی یافت نمی شود و شامل تجارب موفقیت آمیز خودم می باشد.

مأموریت این دوره، آموزش چگونه تغییر دادن زندگی به هر فردی است، که تصمیم گرفته و متعهد شده تا نه تنها فردی باشد که تغییر کرده است بلکه قادر باشد شرایط خانواده اش را تغییر دهد.

زیرا همه ما وظیفه داریم که تغییر کنیم و زندگی را آنگونه که خداوند برای ما مقدر کرده است تجربه کنیم. ما به این جهان فرستاده شدیم تا بتوانیم همه‌ی زیبایی‌های جهان را تجربه کنیم، تا آزادانه برای خودمان زندگی کنیم، تا تجربه یک زندگی پر از رفاه و آسایش را تجربه کنیم.

زیرا این توانایی و لیاقت به همه ما داده شده است تا بتوانیم تجربه زندگی موفق و سرشار از شادی و احساس خوب و عشق و علاقه به دیگران را داشته باشیم.

ما وظیفه داریم از  توانایی که خداوند به ما داده است استفاده کنیم تا  در لحظه مرگمان، “بدون حسرت آنچه که می‌توانستیم انجام دهیم اما ندادیم”، در آرامش و زیبایی این جهان را ترک کنیم.

تا بتوانیم به همه بگوییم، خوب زندگی کردن، نه تنها آسان، بلکه طبیعی‌ترین نوع زندگی است زیرا ما ذاتاٌ و طبیعتاٌ خوشبخت هستیم. چون بنده خدا هستیم.

خدا را شکر می‌کنم که مرا در این مسیر شگفت انگیز قرار داد.

خدا را شکر می کنم که توانستنم با ارائه آنچه که زندگی خودم را از بدترین شرایط، به شرایطی مطلوبی که هر روز در حال بهتر شدن است رساند، در دوره خدا هرگز دیر نمی کند به شما و افرادی زیادی در سراسر جهان کمک کنم تا با باورکردن خود و توانایی بهتر زندگی کردن تغییرات شگفت انگیزی در جهان پیرامون خود ایجاد کنند.

به شما دوست عزیزی که به هر طریقی با من و این مطلب مواجه شده اید توصیه میکنم فایل های رایگانی که به منظور تغییر زندگی قرار داده ام را با دقت گوش داده و به تمرینات آن عمل کنید و چنانچه احساس کردید توانایی آموزش های بیشتر و کاربری تر را دارم از محتوای آموزشی دوره شگفت انگیز خدا هرگز دیر نمی کند استفاده کنید.

ارادتمند شما: رضا عطارروشن

 

چگونه زندگی خود را تغییر دهیم (قسمت پنجم)

 

 

دانلود این فایل:        Download

 

4 دیدگاه
 1. رویا طرلانی 2019/04/09 در 02:29 پاسخ

  باسلام خدمت استادعطارروشن عزیز من ازطرف بانو سیاهکوهیان که مادرمعنوی من هستن دعوت شدم به کلاس زندگی باطعم خدا وبسیار سپاسگذارم فوق العاده ست

  0
 2. بهمن ابراهیمی 2019/02/28 در 11:07 پاسخ

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد
  مطالب بسیار دلنشین و راهگشا که یقین دارم برای همه جویندگان راه حق و علاقمندان برای تغییر و دگرگونی در زندگی بسیار ثمر بخش خواهد بود.

  1+
 3. سلام
  مخزن ذهن و ورودیهای آن برای خدا اهمیت دارد .
  افکار منفی ناخالصی ذهن ماست. باید بتوانیم ذهن رو کنترلکنیم و خودمون رو از شر افکار منفی رها کنیم ، وگر نه به تدریج زیاد میشن و نگاه ما رو به زندگی تیره و تار می کنن .
  خداوند در جاهای مختلف به انسانها وعده داده که به قلبهایی برکت و نعمت عطا می کنه که از این ناخالصی ها پاک باشند .
  نا خالصی و ناراحتی برای روح ما مثل عفونته .
  همه ما در زندگی دچار ناخالصی و ناراحتی و شک وگناه و کینه و غیره مشویم ، ولی عدهای به ان حساسیت پیدا می کنن و اونهارو در وجود خودشون نگه میدارند، و باعث الودگی روح و بیماری جسم خود میشوند.
  هر ادمی گذشته های همراه با افسردگی و خشم و کینه و نفرت داشته ولی نباید همیشه انها رو با خودش حمل کند و زندگی خود رو تلخ کند .
  این اتفاقات همون ناخالصی اند که اگه نگهشون دارید زندگیتون تباه میشه. .
  مثلا نگرانی ناخالصیه و ما رو از جلو رفتن و پیشرفت باز میداره. باید نگرانیها رو رها کرد و به خدا که قادر و توانمند هست سپرد و چون خدا به همه چیز ها اگاه هست شما رو به سمت مسیر های خوبی هدایت می کند.
  هرچه اعتقاد و اعتماد ما به خدا بیشتر باشه زودتر رها میشویم.
  چون خداوند پیوسته در مال فرستادن نعمتها به طرف ماست ، هرچه فضای ذهن ما از ناخالصیها خالی باشد ، نعمتهای بیشتری دریافت می کنیم. در لیر این صورت با پر کردن ذهن از حسرت و حسادت و خست جایی برای ورود نامت نیست .
  باید در جنبه های مختلف زندگیمون بررسی کنیم که مقدار ناخالصی چقدراست ؟ و میزان خالص بودن چقدر است ؟ و اینها رو مقایسه کنید و نتیجه هرکدام را هم در نظر بگیرید .
  خدا در قران به کرات اورده است ، از اندوه خوردن پر هیز کنید که نتیجه اش در قانون جذب ، جذب غم و اندوه در زنگی می شود . پس باید طبق رهنمود خدا حرکت کنید .

  1+
 4. سلام استاد عزیز عالی بود ممنونم خیلی زیبا بود امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید

  0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 comments