به نام خدای مهربان

همه ما تجربه سال ها تلاش کردن برای متناسب شدن را داریم و همچنین شرایط تلخ نتیجه نگرفتن و احساس بد ناامیدی و سرزنش کردن خود را تجربه کرده ایم.

تا سن 35 سالگی چاق بودم و سالهای زیادی از عمرم به پای چاقی سوخت و به همین دلیل خیلی خوب حال دل هم نوع های خودم رو درک میکنم

هر فردی که عضو سرزمین لاغرها می شود خیلی خوشحال میشوم که یک فرد دیگر به مسیر درست متناسب شد قدم گذاشته است و به لطف خدا نتیجه عالی کسب میکند.

لذت رهایی از چاقی و اضافه وزن به حدی است که نمی توانم شادی و اساس خوب خودم را از دوستانم پنهان کنم و همیشه به دنبال فرصتی هستم که موضوعی مهم در زمینه لاغری با ذهن را با شما دوستان و همراهان عزیزم به اشتراک بگذارم.

در موضوع لاغری با ذهن همانطور که از اسم آن انتظار می رود مهمترین موضوع برنامه ریزی ذهن برای متناسب شدن است. برنامه ریزی مطمئنا نیاز به آگاهی و بینش و همچنین پیش بینی موضوعاتی است که ممکن است در مسیر حرکت با آن مواجه شویم.

به همین دلیل برنامه ریزی ذهن برای لاغری شامل سه بخش است، آگاهی صحیح، توجه همیشگی و تکرار دانسته ها

استفاده از این سه مرحله به ما کمک میکند تا به شکل بهتری در مسیر لاغری با ذهن قرار بگیریم و گام به گام به سوی هدفمان حرکت کنیم.

آگاهی صحیح به خود دادن مهمترین مرحله برنامه ریزی ذهن است که باید با دقت انجام شود. در دنیایی که مملو از آگاهی و اطلاعات مختلف است هوشیاری برای انتخاب آگاهانه اطلاعاتی که به ما کمک کند در مسیر لاغری با ذهن قرار بگیریم از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل همواره از طریق فایل های مختلف این موضوع مهم را تذکر داده ام و در دوره های آموزشی مختلف با دقت زیادی مطالب و آگاهی مناسب برای برنامه ریزی ذهن جهت لاغر شدن انتخاب و ارائه میشود.

توجه کردن موضوع مهم دیگری است که سبب خلق شگفتی در ما میشود. در سالهای زیادی از زندگی همه ما به صورت ناخودآگاه توجه بسیار زیادی به چاقی جسم خود داشته این و از طرفی متعجب از روند چاق تر شدن خود بوده ایم.

چاق تر شدن ارتباط مستقیم با توجه ما به چاقی دارد.

توجه به چاقی به معنای فکر کردن به چاقی یا علاقه داشتن به چاقی نیست بلکه به احساس بدی است که از توجه به چاقی خودمان در ما شکل میگرد.

اگر ما از دیدن خود در آینه یا عکس ها ناراحت شویم، اگر از شنیدن حرف های دیگران درباره چاقی خود خشمگین شویم، اگر از فکر کردن به شرایط فعلی یا آینده خود احساس ناامیدی کنیم و هر فکر یا عملی که نشان از تنفر و ناراحتی ما از چاقی باشد به منزله توجه به چاقی است و ذهن ما متاسفانه این حالت را به علاقه ما به چاقی نعبیر میکند و تمام توان خود را به کار میگیرد تا ما را به چاقی بیشتر که از نظر ذهن ما گسترش آنچیزی است که مورد علاقه ما است برساند.

تفاوت برداشت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاه یا منطق مساله دردسرسازی است که در جنبه های مختلف زندگی ما را با چالش های مختلفی روبرو میکند.

ما در سطح فکر و منطق خود مطمئن هستیم که از فلان موضوع متنفر هستیم و تمام حواس خود را جمع میکنیم تا با آن موضوع ناخواسته مواجه نشویم اما ذهن ناخودآگاه این تلاش ما را به منزله علاقه ما به مواجه شدن با آن موضوع ناخواسته تعبیر میکند و ما را به سمت تجربه چاقی بیشتر هدایت میکند.

نکته امیدوار کننده این است که از این قدرت ذهن میتوان به نفع خود بهره برد و تلاش من در دوره های لاغری با ذهن این است که با برنامه ریزی مجدد ذهن مسیر هدایت خود را از چاقی بیشتر به سمت لاغری و تناسب اندام تغییر دهیم.

امیدوارم با استفاده از محتوای این فایل آموزشی فوق العاده تصمیم قاطع جهت شروع برنامه ریزی ذهن خود برای لاغر شدن از طرف شما اتخاذ شود.

 

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن