تناسب فکری

سن سلامتی را، خودتان تعیین می کنید

سن سلامتی شما با سن شناسنامه ای شما متفاوت است

بسیاری از افراد سلامتی خود را در تضاد با سن خود می دانند، به این شکل که هرچقدر سن آنهااضافه می شود سلامتی آنها کاسته می شود.

این الگوی ذهنی اشتباه در تمام مسائل حیاتی زندگی ما نقش دارد، بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند تصور می کنند که اضافه وزن آنها با افزوده شدن سن بیشتر می شود. برخی تصور می کنند چون سن آنها بالا رفته، توانایی کاهش وزن را ندارند، و برخی فکر می کنند با اضافه شدن سن آنها سوخت و ساز بدنشان کم شده و توانایی متناسب شدن را ندارند.

این تصورات باطل از طریق شنیده و دیده های ما از طریق رسانه ها و گفتگوی بین افراد به ما منتقل می شود و ما ناخواسته شنیده های خود را به صورت فرمول های ذهنی در ذهن خود ثبت می کنیم و به مرور این فرمولهای سبب تغییر در شرایط جسمی ما می شود.

بسیاری از شرایط جسمی ما تحت تاثیر باورهای ما شکل می گیرد و ما می توانیم آگاهانه با تغییر باورهای خود تغییر فوق العاده ای در شرایط جسمی و سلامتی خود ایجاد کنیم.

با تماشای این کلیپ فوق العاده می توانید گام مهمی برای تغییر افکار و باورهای خود بردارید و از این پس به شکل متفاوتی به زندگی ادامه دهید.

دیدن با دقت این فایل تصویری فوق العاده را به شما همراهان عزیز پیشنهاد می کنم.


دانلود فایل تصویری:     دانلود کردن

5 دیدگاه
 1. سلام استاد. ممنوم از اینکه وقت می زارید.
  چقدر خوب و چقدر امیدوار کننده است وقتی می فهمی که برای هیچ کاری دیر نیست.

  1+
 2. وقتی انسان ایمان و امید به زندگی داشته باشه میتونه به هر نحوی با انگیزه بیشتر به فکر سلامتی و تندرستیه خودش باشه.
  چیزی که مشخصه نشاط و احساس خوب به زندگی باعث شده این افراد به ورزش بپردازن و به طبع زندگی سالمتری داشته باشن و بیشتر از زندگیشون لذت ببرن.
  استاد روشن عزیز ازینکه به فکر ایجاد انگیزه در اعضاء گروه هستین سپاسگزارم.

  0
 3. هیچوقت برای شروع دیر نیست،عاالیییی بود

  0
 4. با سلام
  استاد گرامي بسيار سپاسگزارم از اينكه زحمت مي كشيد و اين كليپ هارو تهيه مي كنيد و براي استفاده ما در اختيارمون قرارميدهيد.
  كليپ بسيار جالب و آموزنده ايي بود .
  بسيار لذت بردم از ديدنش.

  0
 5. سهیلا زلکی نژاد ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ در ۰۹:۱۰ پاسخ

  سلام خدمت استاد مهربانیها 🤗🤗منم از موقعی که یادم هس ورزش میکنم من هم زندگی با طعم سلامتی وشادی ونشاط وجوانی وقهرمانی رو با ورزش کردن بدست آورده ام ودر آبنده هم میارم 🤗🤗🤗

  0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 comments