تناسب فکری

رویای لاغری را به واقعیت تبدیل کنید (تصویری)

 

لاغری هنری است که باید آن را آموخت

خیلی ها رویای لاغر شدن را دارند و در تمام عمر خود بارها سعی می کنند از طریق روش های مختلف به لاغری مورد نظر خود دست پیدا کنند اما تا روزی که زنده هستند به این مهم دست پیدا نمی کنند.

تک تک آموزش های من در دوره لاغری با ذهن، حکم یک راهنما و انگیزاننده ی همیشگی است برای ساختن افکار و رفتاری قدرتمند کننده که جسمی سرشار از شادی، سلامتی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان می آورد. آموزش هایی که راهنمای شما برای تحقق بخشیدن به رویای لاغری هستند.
روش آموزش من در دوره لاغری با ذهن سرمایه گذاری روی ساختن باورهای لاغرکننده و تغییر عادتها است. جسم شما به عنوان بزرگترین و با ارزش ترین سرمایه شما در زندگی است که باید مراقبت از آن را یاد بگیرید.
این مهم ترین دلیلی است که به من انگیزه داد تا از وضعیت سخت گذشته به زندگی ای سراسر آرامش و سلامتی و تناسب اندام هدایت شوم. زیرا وقتی از نقش افکار و رفتار و کلا ذهن خودم در اضافه وزنم آگاه شدم، به جای استفاده مکرر و بی هوده از هر روشی دیگر کار کردن روی ذهن خود را شروع کردم و افکار و رفتارهای متناسب کننده را جایگزین افکار و رفتار چاق کننده کردم. و در مدت نه چندان طولانی صاحب سلامتی و جسمی شدم که سالها در رویای من بود و من سالها خود را از داشتن این نعمتها محروم میدانستم.
اگر شما نیز چنین تغییری می خواهی، باید از ایجاد این سرمایه گذاری شروع نمایی.
این سرمایه گذاری موجب ساخته شدن ایمان و اراده ای در وجودت می شود تا هر بهانه ای که مانع لاغر شدنت شده را کنار بگذاری، از توانایی فوق العاده ای که خداوند در وجودت گذاشته استفاده کنی و جسم خود را آنگونه که دوست داری بسازی.
آنوقت نتایجی می آفرینی که در عرض کمتر از یک سال، همه ناکامی‌های سالهای گذشته‌ات را جبران می کنید. زیرا به این نتیجه میرسی که هر چقدر هم تلاش گذشته شما برای لاغر شدن با شکست مواجه شده باشد شما میتوانی لاغر شوی و این بار تصمیم گرفته ای که از روش صحیح و متفاوت به خواسته خود برسید.
زیرا به این شناخت می رسی که تفاوت تو با همه افرادی که سالهاست لاغر هستند و به راحتی و بدون ترس از هر ماده غذایی که دوست دارند مصرف میکنند فقط در فرمول های ذهنی شماست.
شاید افراد لاغری در اطرافیان شما باشد که بارها دوست داشته اید اندام آنها را داشته باشید، یا دوستان خوش تیپ و متناسب که دوست داری الان جای آنها باشی، آنها به دلیل تلاش یا استعداد بیشتر، برنامه های رژیمی قوی، ورزش های سخت و مدام و یا شانس و ژنتیک صاحب این اندام نیستند، بلکه به دلیل افکار و رفتار غذایی صحیحی است که در این افراد شکل گرفته است.
استفاده از آموزشهای دوره لاغری با ذهن فرصت مناسبی است تا ذهن خود را برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن تربیت کنید. تا تحولی عظیم در وضعیت جسم و روح و کل زندگی خود ایجاد کنید.

 

 

2 دیدگاه
  1. فایلِ رویای لاغری خود را به واقعییت تبدیل کنید، واقعاً فایلی عالی و تاًثیر گذاره.
    از دیدن چهره شاداب و مصممتون بسیار خوشحال شدم، نسبت به فایل تصویری قبل خیلی متناسبتر و شادتر هستید.
    این آرامش و امید یک دنیا ارزش داره و مسلماً به بیننده منتقل میشه.
    سپاسگزارم🌷

  2. خدایا سلام ،سلام برخودم سلام برشما استاد گرامی سلام بردوستان باایده وهدف تناسب اندام ✌ استاد واقعا روش شما وخودشما ایده ی ناب وپرافتخار کشورمون هستین من وهمه ما باداشتن شما یاد گرفتیم چطور ب خودمون احترام بذاریم سلامتی ینی چی خوشحالی درچی وجودداره شما بمب انرژی هستین صدای شاد شما اول صبح درفایل صبحگاهی صدای نمادسال سگ وفادار یادآوری هدفمون خدایا هرچی بگم کم گفتم زبانم ازگفتارش قاصر(درست نوشتم😞😅)وحتی احترام وادب درخوردن وخیلی چیزهای دیگه…
    خدایا شکرت که دراین مرحله اززندگیم دعام رو برآورده کردی استاد عزیز شما مانند چتری ک زیر باران است،هستین درمقابل چربی واضافه وزن خدایا کاری کن این چتربزرگ بشه اونقدر بزرگ ک مایه افتخار کشورمون ودرمان بسیاری مردم آزرده از هموطنانمون باشه الهی آمین 🌴

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 comments