تناسب فکری

رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید (تصویری)

لاغری هنری است که باید آن را آموخت

خیلی ها رویای لاغر شدن را دارند و در تمام عمر خود بارها سعی می کنند از طریق روش های مختلف به لاغری مورد نظر خود دست پیدا کنند اما تا روزی که زنده هستند به این مهم دست پیدا نمی کنند.

تک تک آموزش های من در دوره لاغری با ذهن، حکم یک راهنما و انگیزاننده ی همیشگی است برای ساختن افکار و رفتاری قدرتمند کننده که جسمی سرشار از شادی، سلامتی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان می آورد. آموزش هایی که راهنمای شما برای تحقق بخشیدن به رویای لاغری هستند.
روش آموزش من در دوره لاغری با ذهن سرمایه گذاری روی ساختن باورهای لاغرکننده و تغییر عادتها است. جسم شما به عنوان بزرگترین و با ارزش ترین سرمایه شما در زندگی است که باید مراقبت از آن را یاد بگیرید.

این مهم ترین دلیلی است که به من انگیزه داد تا از وضعیت سخت گذشته به زندگی ای سراسر آرامش و سلامتی و تناسب اندام هدایت شوم. زیرا وقتی از نقش افکار و رفتار و کلا ذهن خودم در اضافه وزنم آگاه شدم، به جای استفاده مکرر و بی هوده از هر روشی دیگر کار کردن روی ذهن خود را شروع کردم و افکار و رفتارهای متناسب کننده را جایگزین افکار و رفتار چاق کننده کردم. و در مدت نه چندان طولانی صاحب سلامتی و جسمی شدم که سالها در رویای من بود و من سالها خود را از داشتن این نعمتها محروم میدانستم.
اگر شما نیز چنین تغییری می خواهی، باید از ایجاد این سرمایه گذاری شروع نمایی.

این سرمایه گذاری موجب ساخته شدن ایمان و اراده ای در وجودت می شود تا هر بهانه ای که مانع لاغر شدنت شده را کنار بگذاری، از توانایی فوق العاده ای که خداوند در وجودت گذاشته استفاده کنی و جسم خود را آنگونه که دوست داری بسازی.
آنوقت نتایجی می آفرینی که در عرض کمتر از یک سال، همه ناکامی‌های سالهای گذشته‌ات را جبران می کنید. زیرا به این نتیجه میرسی که هر چقدر هم تلاش گذشته شما برای لاغر شدن با شکست مواجه شده باشد شما میتوانی لاغر شوی و این بار تصمیم گرفته ای که از روش صحیح و متفاوت به خواسته خود برسید.
زیرا به این شناخت می رسی که تفاوت تو با همه افرادی که سالهاست لاغر هستند و به راحتی و بدون ترس از هر ماده غذایی که دوست دارند مصرف میکنند فقط در فرمول های ذهنی شماست.

شاید افراد لاغری در اطرافیان شما باشد که بارها دوست داشته اید اندام آنها را داشته باشید، یا دوستان خوش تیپ و متناسب که دوست داری الان جای آنها باشی، آنها به دلیل تلاش یا استعداد بیشتر، برنامه های رژیمی قوی، ورزش های سخت و مدام و یا شانس و ژنتیک صاحب این اندام نیستند، بلکه به دلیل افکار و رفتار غذایی صحیحی است که در این افراد شکل گرفته است.
استفاده از آموزشهای دوره لاغری با ذهن فرصت مناسبی است تا ذهن خود را برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن تربیت کنید. تا تحولی عظیم در وضعیت جسم و روح و کل زندگی خود ایجاد کنید.

 

رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید (تصویری)


Download

 

رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید (صوتی)

 

Download
6 دیدگاه
 1. سلام در ادامه ی دیدگاه بالا رفتار دیگری نیز میتوان نام برد که در طول روز توجهمان را به متناسب شدن بیشتر کند . لذت ورزش . کسانی که خیلی حس بدی به ورزش ندارند و انجام حرکات ورزشی را میتوانند در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانند بهتر است کاری کنند این رفتار صحیح تناسب با لذت هر چه تمامتر انجام بگیرد . یعنی اگر لذت نباشد ذهن دوباره فرمان به توقف حرکت میدهد . پس تا میتوانید از ورزش خود لذت ببرید . حرکت را آسان کنید فکرتان را به آرزوهایتان بدهید هنگام پیاده روی کاری را که دوست دارید مثل فایل گوش دادن یا آهنگ گوش دادن را در اولویت قرار دهید . هرگاه احساس خستگی به سراغتان آمد راه نروید ورزش نکنید چون این زمانها بدترین زمانهایی است که شخص بخواهد ورزش کند . چون خاطره ای برای ذهن ایجاد میکنید که ذهن اصلا آن را دوست ندارد و باز مثل قبل از ورزش دور میشویم . ما باید از ورزش و پیاده روی و رقص و حرکات دیگر فقط لذت و شور و نشاط و سرزندگی و حس خوب داشته باشیم . اما یک فردی که در حال حرکت در مسیر تناسب است شاید هنوز به دلیل وزن بالا نتواند حرکات ورزشی انجام او باید چه کند؟ آیا باید دست روی دست بگذارد و بگوید نمیتوانم . نه . ابدا . این شخص نیز باید ورزش را در نظر خود لذتبخش کند چگونه ؟ توسط ورودی های دیگر . تا جاییکه میتوانید فقط به تصویرهای ورزشی لذتبخش نگاه کنید . درست مثل آن زمانها که در گروههای بیشمار آشپزی عضو بودیم و فقط نگاه میکردیم و لذت میبردیم و شاید هیچ وقت آن غذا را درست نمیکردیم اما با همان نگاه کردن توجه ذهن را به سمت خوردن میبردیم . پس از همین راهکار در جهت لذت بردن و توجه به متناسب شدن نیز میتوان استفاده کرد . ما اونقدر از ورزش و حرکات ورزشی دوری کرده ایم که حتی بدمان میاید نگاه کنیم اما عاشق آشپزی هستیم چرا چون لذت غذا را ذهن درک کرده است و توجهش به غذا رفته است . پس اکنون هم تا جاییکه میتوانیم فقط با دیدن تصاویر ساده و راحت و لذتبخش میتوانیم قدمی در مسیر تناسب برداریم اما همین دیدن هم استمرار میخواهد . هرچه تصویرهای بیشتری ببینیم و لذت آن حرکات را بیشتر بچشیم ذهن بیشتر عاشق متناسب شدن میشود و یک وقت به خودمان می آییم و میبینیم همان جسم دارد خودبخود حرکت میکند . می رقصد راه میرود . هرچقدر آسانی و لذت آن تصویرها بیشتر به ذهن بدهید ذهن بیشتر علاقه پیدا میکند که دستوراتی صادر کند که انسان را به حرکت آورد . تنها احساسی که شخص چاق را به شخص متناسب تبدیل میکند ایجاد لذت در رفتارها است . پس تا میتوانیم چه در رفتارهای غذایی و چه در حرکات ، لذت را در رفتارهایمان تزریق کنیم . لذت بیشتر = تناسب بیشتر

  0
  • رضا عطارروشن 2018/10/16 در 08:54 پاسخ

   این دیدگاه خیلی عالیه
   آفرین به شما
   این جمله کلی آموزش در خودش داره
   . اما یک فردی که در حال حرکت در مسیر تناسب است شاید هنوز به دلیل وزن بالا نتواند حرکات ورزشی انجام او باید چه کند؟ آیا باید دست روی دست بگذارد و بگوید نمیتوانم . نه . ابدا . این شخص نیز باید ورزش را در نظر خود لذتبخش کند چگونه ؟ توسط ورودی های دیگر . تا جاییکه میتوانید فقط به تصویرهای ورزشی لذتبخش نگاه کنید . درست مثل آن زمانها که در گروههای بیشمار آشپزی عضو بودیم و فقط نگاه میکردیم و لذت میبردیم و شاید هیچ وقت آن غذا را درست نمیکردیم اما با همان نگاه کردن توجه ذهن را به سمت خوردن میبردیم

   0
   • سلام متشکرم از لطفتون استاد . ممنونم . اختیار دارید . این ابراز لطف از بزرگواری و بلند نظری شماست و این جمله ها برداشت هایی از آموزش های شماست . شرمندم میفرمایید . بازهم سپاسگزار لطف شما هستم .

    0
 2. سلام .
  جملات عالی برای ثبت باوری صحیح:
  “””””””””شاید افراد لاغری در اطرافیان شما باشد که بارها دوست داشته اید اندام آنها را داشته باشید، یا دوستان خوش تیپ و متناسب که دوست داری الان جای آنها باشی، آنها به دلیل تلاش یا استعداد بیشتر، برنامه های رژیمی قوی، ورزش های سخت و مدام و یا شانس و ژنتیک صاحب این اندام نیستند، بلکه به دلیل افکار و رفتار غذایی صحیحی است که در این افراد شکل گرفته است.”””””””
  افکار و رفتار غذایی صحیح باعث متناسب شدن ذهن و جسم است .
  به این جمله احساس و گفتار در جهت تناسب را نیز میتوان افزود .
  به این جمله توجه به تناسب را نیز می توان اضافه کرد .
  اما رابطه ی آنها چگونه است؟ افکار و احساس تناسب توجه انسان را در مسیر تناسب نگاه میدارد و این توجه سبب می شود در انسان رفتارهایی در جهت تناسب صورت گیرد . یعنی به فرمایش شما رفتار غذایی صحیح ‌. اما رفتار غذایی صحیح چیست ؟
  کم خوردن؟
  نظم در ساعات خوردن؟
  ولع نداشتن؟
  پرخوری نکردن؟
  آرام خوردن ؟ و یا ….
  نه انسان متناسب به خاطر هیچ کدام از این رفتارها متناسب نشده است .
  توجه نکردن به غذا عادت یک شخص متناسب است . یعنی یک انسان متناسب چندین اولویت در ذهن دارد که یکی از آنها غذا نیست . آنها اهدافی بسیار بزرگتر از خوردن در سر میپرورانند . پس توجهی که به اولویت موضوع مورد نظر در ذهنشان دارند سبب میشود ذهن آنها در پی خوردن نباشد . اما به هر دلیلی همین انسان متناسب با تغییر در احساسش به غذا خوردن روی بیاورد و بخواهد به خاطر ضربه خوردن از آن اولویت ذهن خود را آرام کند به چیزهای دیگر روی می آورد و بدا به حال آنهایی که بخواهند ضربه ی روحی خود را با رفتار نا متناسب غذایی جبران کنند . باورهای چاقی به سرعت در آنها شکل میگیرد و آنها هم چاق می شوند . یعنی انسانهای متناسب هم اگر با ذهن آشنا نباشند به راحتی با تغییر باورهایشان آرام آرام در مسیر چاقی قرار میگیرند و روزی به خودشان می آیند و میبینند با خودشان چه کرده اند .
  باز هم سراغ بحث اول میرویم رفتار متناسب غذایی چیست ؟ کم خوردن و آرام خوردن و… گرچه رفتار متناسب غذاییست اما تا ذهن فرمان نداده است شخص نمیتواند به زور خود را وادار به کم خوردن بکند . چون ذهن ما هنوز باور کم خوردن را رنج می داند . آرام خوردن را نمیپسندد و بقیه ی رفتارهای مناسب را سختی میداند . چه کنیم که این ذهنی که یک عمر در مسیر چاقی بوده دستور به کم خوردن و آرام خوردن و سرساعات منظم غذا خوردن و عادات دیگر متناسبین را یاد بگیرد . باید چیزی را که او میخواهد به او بدهیم . لذت ، لذت ، لذت . اولین لقمه ای که به دهان میگذاریم نهایت لذت را ببرید اولین لقمه بسیار مهم است . چون همین یک لقمه زنجیره ای از حرکات متناسب را به دنبال خواهد داشت . به طور کامل لذت لقمه ی اول و بعد از آن دوم و… را به طور کامل بچشیم . از حواس خود استفاده کنیم و لقمه ی اول را کاملا لذت برانگیز میل کنیم . هرچه لذت بیشتر باشد ؛ هدایت افکار و احساس و توجه به سمت متناسب شدن بیشتر می شود و همان یک لقمه سبب شود تمام روزمان در مسیر تناسب باقی بماند . من این حالت را با تمام وجودم امتحان کردم و جواب گرفتم . وقتی رفتارهای من در جهت تناسب قرار میگیرند که من از رفتارهایم به لذت فوق العاده دست یابم . ذهن کار بدون لذت را بار میداند و آن را پس میزند . پس تمام تلاشمان این باشه رفتارهایمان را با لذت همراه کنیم تا رفتارها در جهت تناسب قرار گیرند . لذت بیشتر= رفتار متناسب تر= تناسب بیشتر .
  موفق باشید .

  0
 3. خدایا سلام ،سلام برخودم سلام برشما استاد گرامی سلام بردوستان باایده وهدف تناسب اندام ✌ استاد واقعا روش شما وخودشما ایده ی ناب وپرافتخار کشورمون هستین من وهمه ما باداشتن شما یاد گرفتیم چطور ب خودمون احترام بذاریم سلامتی ینی چی خوشحالی درچی وجودداره شما بمب انرژی هستین صدای شاد شما اول صبح درفایل صبحگاهی صدای نمادسال سگ وفادار یادآوری هدفمون خدایا هرچی بگم کم گفتم زبانم ازگفتارش قاصر(درست نوشتم??)وحتی احترام وادب درخوردن وخیلی چیزهای دیگه…
  خدایا شکرت که دراین مرحله اززندگیم دعام رو برآورده کردی استاد عزیز شما مانند چتری ک زیر باران است،هستین درمقابل چربی واضافه وزن خدایا کاری کن این چتربزرگ بشه اونقدر بزرگ ک مایه افتخار کشورمون ودرمان بسیاری مردم آزرده از هموطنانمون باشه الهی آمین ?

  3+
 4. Soheila (پرستو) 2018/03/25 در 19:49 پاسخ

  فایلِ رویای لاغری خود را به واقعییت تبدیل کنید، واقعاً فایلی عالی و تاًثیر گذاره.
  از دیدن چهره شاداب و مصممتون بسیار خوشحال شدم، نسبت به فایل تصویری قبل خیلی متناسبتر و شادتر هستید.
  این آرامش و امید یک دنیا ارزش داره و مسلماً به بیننده منتقل میشه.
  سپاسگزارم?

  0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

43 comments