تناسب فکری

خیلی ها برای لاغر شدن گول می خورند، شما چطور؟! (تصویری)

لاغر شدن هنری است که باید آن را آموخت

از روزی که تصمیم گرفتن از قدرت ذهن برای لاغر شدن استفاده کنم تمام سعی من به کار گرفتن تکنیک های ذهنی بود که مرا از لحاظ ذهنی برای لاغری آماده کند. و از زمانی که تصمیم گرفتم آموزش های خودم را برای استفاده و به کارگیری دوستانم ارائه کنم همیشه به دنبال ارائه راهکارهای ساده تر و کارآمدتری برای کسب نتیجه بهتر توسط دوستانم بوده ام و به لطف خدا در این مسیر شگفت انگیز همواره ایده های عالی به من داده شده که در کسب نتیجه عالی دوستانم بسیار تاثیرگذار بوده است.

زمانی که اضافه وزن زیادی داشتم همیشه در ذهنم این سوال بود که چرا من به هر مقداری بخورم حتما چاق می شم اما دوستانی داشتم که خیلی بیشتر از من می خورند اما همیشه در سایز و وزن ثابتی بودند؟

شاید علاقه من برای کشف این راز شگفت انگیز سبب شد که من به لطف خدا به مسیر لاغری با ذهن هدایت شدم.

در مسیر لاغر شدنم بارها اشتباه کردم، بارها روش های مختلفی را انجام دادم، بارها گول تبلیغات روش های مختلف لاغری را خوردم و وارد مسیرهای اشتباهی شدم که در نهایت برای من نتیجه ای جز شکست، افسردگی، ناراحتی و چاقی بیشتر نداشت.

من زمانی که در مسیر لاغری با ذهن به تمرین و تکرار مشغول بودم بیشتر به تفاوت واکنش های ذهنی خودم پی بردم، تا وقتی از روش اشتباه برای لاغری استفاده می کردم همیشه درگیری ذهنی داشتم، ناراحت بودم، اعصابم خراب بود که چرا نباید از غذایی که دوست دارم به اندازه ای که دوست دارم بخورم

از روزی که اولین گام برای لاغری با ذهن را برداشتم تا امروز که به لطف خدا سالهاست از رنج چاقی فاصله گرفته ام هر روز بیشتر از پیش مطمئن هستم که روش لاغری با ذهن تنها روش ساده و بدون بازگشت برای لاغر شدن و رهایی از رنج چاقی است.

روشی که اولین دستاورد آن برای من آرامش ذهنی بود، اطمینان به خودم و توانمندیم در متناسب شدن بود.

به لطف خدا همه دوستانی که از روش لاغری با ذهن برای رهایی از اضافه وزن استفاده کردند به این موضوع تاکید دارند که استفاده از روش ذهنی برای لاغر شدن تاثیر فوق العاده ای در ایجاد احساس آرامش ذهنی آنها داشته است، احساس ناامیدی آنها را برطرف کرده و اطمینان به موفقیت را در آنها اضافه کرده است.

به لطف خدای مهربان شما هم مثل من و سایر دوستانی که از این روش شگفت انگیز برای خلق رویای خود استفاده کرده اند میتوانید به راحتی و تنها با اندکی تلاش و مقداری بیشتر صبر و استمرار به رویای چندین ساله خود دست پیدا کنید.

لاغر شدن موضوعی است که تغییرات زیادی در جنبه های مختلف زندگی ما بوجود می آورد. شما هم میتوانید با استفاده از آموزش لاغری با ذهن سعی در خلق زندگی جدیدی برای خود داشته باشید و زندگی جدیدی را به خود و اطرافیانتان هدیه کنید.

نظرات ارزشمند شما تاثیر فوق العاده ای در بهتر ارائه کردن آموزش های لاغری با ذهن خواهد داشت.

ضمن تشکر از شما دوست عزیزی که وقت ارزشمند خود را برای تماشای این فایل تصویری فوق العاده صرف میکنید از شما درخواست میکنم نظرات سازنده خود را از طریق بخش دیدگاه با من و سایر دوستان به اشتراک بگذارید

ارادتمند شما رضا عطارروشن

 

فایل تصویری خیلی ها برای لاغر شدن گول می خورند، شما چطور؟!


دانلود فایل تصویری:     دانلود این فایل

 

فایل صوتی خیلی ها برای لاغر شدن گول می خورند، شما چطور؟!

 

دانلود فایل صوتی:     دانلود این فایل

3 دیدگاه
 1. سهیلا زلکی نژاد 2018/07/27 در 09:42 پاسخ

  سلام خدمت استاد ودوستان متناسب و خوش تیپم ??چطور بگم از کجا شروع کنم بگم چقد تو این یکسالی که با این روش آشنا شدم تغییر کردم ??من از روزی که یادمه همیشه خودمو با خواهرم مقاسیه میکردم برای همین هر چن اختلاف وزنی کمی داشتیم ولی باعث شد همیشه از مقداری که میخورم ترس واظطراب داشته باشم همیشه با ترس بخورم هرچن که کم میخوردم ? ولی حالا با مهارتی که پیدا کردم تونستم که این ترس رو کنترل کنم وبا آگاهی وبدون ترس بخورم به اندازه نیازم به اندازه ای که وقتی میز غذا رو ترک میکنم با فشار شکم وبا سنگینی همراه نباشه با سبکی وبا آرامش توام باشه به پیغام سیری خودم توجه کنم ??حالا در کامل آرامش وبا مهارتی که کسب کردم زندگی شیرین تر شده وآرام وآهسته به هدفم دارم میرسم ???ِلاغر شدن آااااااااسونترین کار دنیاس

  0
 2. با سلام خدمت شما استاد گرامی. واقعاً از شما ممنونم بابت فایلهاتون. من همیشه فایلهای شمارو گوش میکنم تمامی فایلها. و اینو بگم که روز بروز حس بهتری دارم پیدا میکنم هر بار که جلوی آینه میرم احساس میکنم که دارم لاغرتر میشم و همینه که انرژی منو صدبرابر میکنه. و باز هم ممنونم استاد عزیز

  0
 3. سلام عرض میکنم خدمت استاد خوبی ها…
  مثل همیشه لذت بردم ازصحبت هاتون.بله دقیقا همینطوره بنده خودم قبل از آشناشدن با شماودوره شمالاغری رو یه آرزوی شیرین دست نیافتنی میدونستم ودیگه هیچ امیدی نداشتم به این آرزوی شیرین…تااینکه خیلی اتفاقی توسط شخصی که اصلامن نمیشناختمشون وارد تالار گفتگو شدم بعد از گوش دادن فایل های رایگان انگاربعدازسالها یکی روپیداکردم که انگار باتمام وجود وفکرواندیشه من آشناست.منی که راههای زیادی رفته بودم از ورزشهای بسیار سخت که الان که یادم می افته خندم میگیره تااون همه هزینه که کردم برای دمنوشها وقرصهای جورواجور…رژیم های کانادایی و…
  بعدازاینکه توی دوره شرکت کردم هرچی بیشتر گوش میکردم وزندگی میکردم فایل هارو بیشتر به آسانی وشیرینی لاغرشدن پی بردم…والان هر کی روتوی خیابون یا پارک و…میبینم که باچه تقلایی داره پیاده روی میکنه وخودش رو شکنجه میکنه دلم میخواد دادبزنم بگم بابا این روشش نیست بخدا راحتتراز اونی که فکرشو کنی لاغرمیشی مثل آب خوردن با رقص وشادی وموزیک ویک ساعت وقت گذاشتن توی روز لاغرلاغر میشید ….همیشه دعامیکنم که ای خداهرکی مثل من به این روش احتیاج داره خودت به این سمت هدایتش کن …به امید روزی که همه به هدف لاغریشون برسن…وخداروشکرمیکنم که من روبه سمت این روش هدایت کرد وازشمااستاد خوبم سپاسگذارم.

  3+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 comments