تناسب فکری

لاغری با ذهن (قسمت دوم)

به نام خدای مهربان

سلام دوستان خوبم، وقت شما بخیر

من رضا عطارروشن هستم و خیلی خوشحالم که در مسیر لاغری با ذهن همراه شما هستم

در جلسه اول در باره اینکه چرا چاق هستیم صحبت کردم و اینکه سال های زیادی است که ما به جای کشف علت چاقی به دنبال رفع چاقی بوده ایم و عدم کسب نتیجه مناسب ثابت میکند که طریق اشتباهی را برای لاغری در پیش گرفته ایم.

تلاش برای رفع مشکل تا زمانی که علت بروز مشکل همچنان وجود دارد کاری بیهوده و طاقت فرسا است.

دلیل اینکه بارها در طی این سالها برای لاغری اقدام کرده اید و نتیجه مطلوب نگرفته اید این است که همیشه سعی در برطرف کردن چاقی داشته اید نه اصلاح علت بروز چاقی

در جلسه امروز به دلایل اضافه وزن می پردازیم و بررسی می کنیم که چه عواملی در چاق شدن ما موثر است و آیا این عوامل برای همه انسانها به یک شکل عمل می کند؟ یا نه فقط درباره ما به این شکل عمل می کند؟

عوامل اضافه وزن برای همه انسان ها به یک شکل است و اگر عاملی سبب بروز اضافه وزن در ما شده باشد حتما باید در دیگران هم سبب اضافه وزن شود.

اگر عاملی را دلیل اضافه وزن خود می دانیم اما آن عامل در دیگران قدرت ایجاد اضافه وزن را ندارد پس ثابت می شود که آن عامل توانایی ایجاد اضافه وزن را ندارد و ما سالهاست به اشتباه تصوی می کنیم که آن دلیل چاقی ما است.

در این جلسه دلایل مختلف اضافه وزن که در ذهن اکثر افراد چاق وجود دارد را بررسی کرده و به نتایج قابل توجهی می رسیم.

قابل توجه است که دقت کنید، لاغری از طریق ذهن مجموعه ای از آموزشها است که هر کدام تغییر بسیار کوچکی در باورهای ما نسبت به اضافه وزن و لاغری ایجاد می کند و زمانی که شما در مسیر لاغری با ذهن ادامه دهید و همواره اطلاعات و آموزش های صحیح درباره چاقی و لاغری را به ذهن خود بدهید به مروز تغییر در سطح افکار و باورهای شما ایجاد می شود و تغییر باورها سبب تغییر در رفتارهای شما می شود و تغییر رفتارها در نهایت سبب تغییر شرایط جسمی شما می شود.

بنابراین توصیه می کنم جلسات آموزشی لاغری با ذهن را با اشتیاق و دقت بالایی دنبال کنید و به خودتان اجازه دهید تا برای مدتی اطلاعات و آگاهی صحیح در باره چاقی و لاغری به ذهن خود بدهید و احساس خود را در این مدت بررسی کنید

اگر از شنیدن و انجام تمریناتی که به شما داده می شود احساس خوبی دارید مطمئن باشید مسیر صحیحی را برای لاغری انتخاب کرده اید و مطمئن باشید در این مسیر به هر آنچه در زمینه تناسب اندام و سلامتی و شادی نیاز دارید خواهید رسید.

منتظر خواندن نظرات عالی شما دوستان خوبم هستم

ارادتمند شما رضا عطارروشن


بخش اول:

فایل تصویری آموزش لاغری با ذهن  (جلسه دوم)


دانلود فایل تصویری:      دانلود کردن

 

فایل صوتی آموزش لاغری با ذهن (جلسه دوم)

 

دانلود فایل صوتی:     دانلود کردن

 


بخش دوم:

از شما دوستان خوبم دعوت میکنم فایل زیر را با دقت گوش دهید

برای لاغری انتخاب شده اید

 

دانلود فایل صوتی:     دانلود کردن

 

 

توصیه میکنم حتما فایل قسمت دوم را سه مرتبه گوش داده و سپس از محتویات قسمت سوم استفاده کنید

برای استفاده از جلسه سوم روی تصویر بالا کلیک کنید

26 دیدگاه
 1. سلام استاد فایلهای رایگان جدید رو در این قسمتها میگذارید ؟ فکر کنم هنوز نگذاشتید چون پیداش نمیکنم .

  0
 2. سهیلا زلکی نژاد ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ در ۱۳:۵۳ پاسخ

  سلام به استاد مهربانیها 😍 ممنونم از تمام زحمات شما که هر بار با یک تصمیم جدید راهی جدید برا ما طراحی میکنین سپاسگزار وممنونم 😍😍

  0
 3. سلام استاد عزیز
  تمرین جلسه دوم
  من باور دارم علت وزن اضافه ام خودم هستم و هیچ عامل دیگری نقشی ندارد .
  از همه عواملی که ما فکر میکنیم باعث افزایش وزن میشوند من فقط به متابولیسم اعتقاد دارم نه ژنتیک نه ورزش نکردن و نه بی تحرکی ، من همیشه فکر کردم متابولیسم نسبت به افرادی که هیچ وقت اضافه وزن پیدا نمی کنند کمتر است .
  و بارها بارها و بارها وزن کم کرده ام از شش کیلو چهار کیلو سه کیلو دوو کیلو ، بارها بارها
  این بار مطمئنم به کمک شما استاد عزیزم برای همیشه از استرس این چند کیلو راحت میشوم .

  0
 4. به نام خدای بخشنده و مهربان
  با سلام خدمت استاد عزیز
  من از امروز خودم و تنها خودم رو مقصر اصلی اضافه وزنم میدونم و دیگر هیچ عاملی رو مقصر اضافه وزن خودم نمیدونم و تصمیم گرفتم ۲۰ کیلو از وزنم رو کم کنم. راستی من هر چه در بین فامیل و دوستانم گشتم خیلی ها رو دیدم که بعد از بارداری دوباره به وزن قبلی خودشون برگشته بودن و تازه لاغر تر هم شوده بودن و اینو فهمیدم که چاقی من از بارداریم نبوده و تازه به اینو فهمیدم که من بیش از حد ریزه خواری دارم یعنی هر وقت که به آشپزخونه میرم باید یک چیزی بخورم و این تبدیل شوده به یک عادت و شاید همین امر باعث چاقی من شوده باشه و خودمو مقصر میدونم و اینو بگم که میتونم به وزن ایده آلم برسم چون سابقه لاغری داشتم و این حق من هست که لاغر بشم و لاغر بمونم.
  با تشکر از شما استاد عزیزم

  1+
  • سلام دوست خوبم . در مسیر تناسب همواره شاد و برقرار باشید . اگر شما سابقه ی لاغری هم نداشتید باز هم با استفاده از این روش میتونستید به وزن دلخواهتون برسید . چقدر با انگیزه و عالی شروع کردین . به دنبال مثالهایی برای اشتباه بودن باور چاقی بعد از زایمان خیلی عالی بود . میشه گفت فرمول جایگزین اینه : من در دوره ی بارداری به اندازه ی نیاز مصرف میکنم و بعد از بارداری روند کاهش وزن من ادامه دارد . چون باور من تغییر کرده است و من باتغییر فرمولهای ذهنم لاغری را زندگی میکنم . خدایا شکرت . بهترین نتایج رو از همین حالا ببینید . بهتون تبریک میگم خانوم ش.ح . براتون همواره آرزوی بهترینها رو دارم.

   0
 5. لاغری با ذهن تمرین جلسه دوم:
  سلام به همه ی دوستان عزیز تناسب ذهنی و استاد عطار روشن مهربان.
  خدا رو شکر میکنم برای اینکه قرار گرفتن در این راه رو برای من خواست و شکست های من رو در گذشته وسیله ی کمک برای موفقیت در این راه جدید قرار داد.
  برای تمرین اول در این قسمت باید برای دلایلمون توجیه و دلایلی برای نقض میاوردیم.وقتی که به دلایلم مراجعه کردم دیدم دلایل من نیازی به توجیه ندارند و من از قبل خودم و رفتارم رو در ذهنم به عنوان دلیل چاقی خودم پذیرفتم.(دلایل من:دلیل چاقی من پذیرش باور چاقی هست و اشتباهم این هست که وقتی بزرگ‌تر شدم و آگاه تر‌شدم.باورم رو تغییر ندادم و به اون باور غلط ادامه دادم.من چاقم برای این که به خودم رحم نکردم برای اینکه مضرترین مواد غذایی رو دوست دارم و به خوردنشون عادت کردم،چاقم برای اینکه از روی نیاز نمیخورم از روی حرص و ولع و تفریح و بیکاری به خوردن مشغول میشم،چاقم برای اینکه توی زندگیم جایی رو برای ورزش و تحرک نگذاشتم،چاقم برای اینکه به سلامتی و زیباییم اهمیت ندادم،چاقم برای اینکه همش برای چاقیم دنبال بهونه و توجیه بودم..)
  خوشحالم ازینکه این به این معنی ست که من یک قدم در ذهنم به لاغری نزدیک ترم و دلایلی ندارم که ذهنم را برای اشتباه بودنشان توجیه کنم.
  و اما تمرین دوم در این بخش،تعهد:
  من ۲۶ساله با وزن ۱۱۶ کیلوگرم،امروز جمعه ۲۷سپتامبر ساعت ۵بعدازظهر گواه میدهم که دلیل چاق بودنم و عذاب ها و اذیت هایی که برای چاق بودن ،روح و جسمم متحمل شده اند،خودم هستم و ازین بابت از خداوند ،از روحم و از جسمم عذرخواهی میکنم و قول میدهم ذهنم را در مسیر اصلاح سبک زندگی پرورش دهم و در آینده ای نزدیک و شیرین به وزن ۶۵کیلوگرم برسم.
  تمرین سوم در این بخش،باور به تغییر ‌و تحسین برای نتایج گذشته:
  اولین رژیمی که به خاطر دارم در سن ۱۹سالگی با وزن ۹۷کیلو گرفتم و بعد از ۵ماه به وزن ۷۹کیلو رسیدم،رژیم سختی نبود و بخاطر اینکه این رو گروهی گرفتیم انگیزه ی زیادی داشتم و خیلی خوب نتیجه گرفتم.اما بعد از چند ماه کم کم وزنم برگشت.تنها دلیلم این هست که من ذهنم رو هیچ گاه برای خوردن و اهمیت دادن به غذا و سلامتی و زیبایی و ورزش تربیت نکردم،فقط چند ماهی دهان و معده ام را برای رسیدن به لاغری تمرین میدادم.
  این شروع رژیم گرفتن های من بود و تا الان که ۲۶سال دارم بیش از ده،پانزده مرتبه رژیم های مختلف گرفتم و از ۱۸کیلو و ۱۵کیلو و ۱۲کیلو کم کردم تا این اواخر که بعد از کم کردن ۵،۶کیلو دوباره شروع به خوردن میکردم.من همیشه از رژیم ها نتیجه گرفتم اما موقت و مقطعی.
  حتی وقتی با وزن ۹۶باردار شدم و با وزن ۱۱۱فرزندم را به دنیا آوردم ،بعد از ۶ماه از تولد فرزندم به وزن ۹۴رسیدم.اما الان با گذشت ۱سال از آن به وزن ۱۱۶رسیدم،یعنی ۵کیلو از وزن زمان زایمانم هم بیشتر..!!!!و این ها همونطور که استاد گفتند به این معنی ست که بدن من میخواهد و توانایی لاغر شدن را دارد اما من به آن اجازه نمیدادم..
  بدنم عزیزم،هدیه ی با ارزش خداوند برای تمام اشتباهاتم و سنگینی هایی که تو متحمل آن شدی از تو عذر میخواهم و قول میدم که نیروی عظیم ذهنم را با تو هم مسیر کنم.

  6+
  • سلام دوست عزیز
   از خوندن نوشته شما خیلی لذت بردم
   درسته که شاید الان در وضعیتی نباشی که خودت بتونی از اون شرایط لذت ببری
   ولی وقتی به درکی که از موضوع اضافه وزن پیدا کردی توجه کردم لذت بردم، از اینکه یک نفر دیگه به شکل صحیح در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفته
   و ایمان دارم که نتیجه عالی از انتخاب خودت میگیری
   چون وقتی آگاهی شما از موضوع اضافه وزن رو در این مرحله با آگاهی روزهای چاق زندگی خودم مفایسه میکنم خیلی کمتر از امروز شما با موضوع اضافه وزن و نقش خودم در ایجاد اون آشنایی داشتم و همین دلیل برایم قانع کننده است که ایمان داشته باشم شما نتیجه عالی کسب میکنید
   از اینکه در جمع ما هستید خوشحالم و منتظر خوندن نظرات ارزشمند شما هستم

   4+
   • خیلی خیلی ممنونم استاد عزیز،پاسخ پر انرژی و مملو از توجه شما به نوشته ی من،باعث خوشحالی و انگیزه ی بیشتر من شد.
    ممنونم برای این که این فرصت را برای همه ما ایجاد کردید،ان شالله در این مسیر جذاب در کنار هم خواهیم بود و شگفتی خلق خواهیم کرد.

    1+
  • سلام چقدر عالی نوشتین . جالبه من اصلا احساس میکنم خودم نوشتم . دقیقا درکتون میکنم.به جای خوبی اومدین انقدر این راه شیرینه و انقدر لذتبخشه که شگفت زده تون میکنه . شما بزرگترین تغییر در ذهنتون انجام شده و بعد از مدتی به جسمتون هم میرسه . ورودتون به دنیای آرامش و لذت و عشق و امید و شادی رو تبریک میگم . اینجا رسیدن به نتایج فوق العاده است. شما عالی شروع کردین و عالی اولین باورهاتون رو اصلاح کردین . کم کم ذهنتون تبدیل به گلستانی از باورها و افکار تناسب میشه . کم کم دلتون به گلستانی از احساس لذتبخش تناسب تبدیل میشه و کم کم رفتار و عاداتتون اونقدر تغییر میکنه که باورتون نمیشه که آیا این منم که دیگه غذا نمیتونه اختیار رو از دستم بگیره . این منم که وقتی گرسنم نیست به راحتی میگم میل ندارم . این منم که انقدر راحت میتونم رفتارهام رو کنترل کنم واقعا در مغز چه اتفاقاتی میفته . حیرت زده میشید . چقدر این راه شیرینه . از همین حالا خودتون رو متناسب ببینید . تناسبی وصف ناشدنی . چرا که در راهی قدم گذاشتید که تنها راه نجات ما از سرزمین یاس و نومیدی از چاقیست . خدایا شکرت شکرت شکرت . استاد ازتون ممنون که انقدر شیرین همه ی ما رو به مسیر تناسب هدایت میکنید . دوست عزیز واقعا بهتون خوش آمد میگم و از نوشتتون کلی لذت بردم و پر از احساس خوب شدم . موفق باشید و همواره در مسیر تناسب .

   3+
   • سپاسگزارم از شما دوست عزیز
    همراه عالی تناسب فکری
    زمانی که شما برای خوندن نوشته های دیگران صرف میکنید مطمئنا در پررنگ کردن باورهای صحیح ذهن شما تاثیر فوق العاده ای دارد
    اینکه ما حرف درست رو بارها از طریق مختلف بشنویم و بخوانیم مطمئنا تاثیر خیلی خوبی در روند تغییر زندگی ما میگذارد
    امیدوارم سایز دوستانم مثل شما عاشقانه مطالب و نوشته های دیگران را مطالعه کنند و به شکل بهتری مسیر تغییر کردن را طی کنند

    3+
    • سلام .
     استاد گرامی ازتون بی نهایت ممنونم .شما لطف دارید . در حقیقت خواندن نوشته های دوستان هم راهکاریست که شما به ما آموزش دادید . داشتم توی سایت در قسمت آلبوم شگفتی ها نظرات دوستان رو میخوندم یکی از دوستان گفته بودن مگه میشه با استاد عطار روشن همراه باشید و به بهترین نتایج نرسید . واقعا همینطوره . استاد حضور همیشگی شما و حمایت از تمام هنرجوهاتون و اینکه ما رو به حال خودمون رها نمیکنید و همواره ما رو به این راه عالی دعوت میکنید و خودتون با اشتیاق نظرات همه ی دوستان رو پیگیری میکنید ؛ باعث این همه نتایج عالی و اشتیاق ما به این راه و پیگیری ما از راهکارهاتون شده . مسلما همه ی دوستانی که با راه شما آشنا شدند؛ به هر طریقی دارن از آموزش های شما استفاده میکنند . حالا شاید وقتشون کمتر باشه و نتونند بنویسند؛ اما مطمئنا پیگیر هستند و به نتایج عالی میرسند . چون یقینا هرکسی با شما در هر دوره ای همراه شده متوجه شده که این راه با راههای دیگه فرق داره و سعی میکنند هم خودشون استفاده کنند و هم به دیگران معرفی کنند . این معجزه ای است که شما به یاری خداوند متعال در بین همه ی ما ایجاد کردید و ما اگه به خودمون بود همون انسانهای مایوسی بودیم که هر روز در غم و غصه قدم برمیداشتیم . همه ی ما از شما ممنونیم و همچنین از خداوند عزیزمون که ما رو با شما و این راه عالی آشنا کرد . سپاسگزارم

     1+
   • ممنونم دوست عزیزم از توجهی که به دیدگاه من داشتید.من اول این راهم اما از اعماق وجودم میتونم امیدواری به این مسیر رو حس کنم.از خداوند میخوام بیش از پیش راهنما و هدایت گر ما باشه برای رسیدن به هدف❤️😊

    1+
    • سلام خواهش میکنم . شما دیدگاهتون عالی بود و مطمئنم با این روحیه و شناختی که همین ابتدا از خودتون به دست آوردید موفق میشید. مشخصه که ذهن فعال و پویا و مشتاقی دارید . فقط اگه میخواین فرمولهای تناسب در ذهنتون عمیق بشه همواره با استاد همراه باشید و راهکارهای ایشون رو عمیقا در ذهنتون پیگیر باشید . در این صورت شما به بهترین نتایج خواهید رسید . کاری که استاد به هنرجوهاشون آموزش میدن باعث میشه ما فرمولهای اشتباه ذهنیمون رو پیدا کنیم و فرمول صحیحی به جای اون در ذهن قرار بدیم و در حقیقت با تمارینی که میگن ذهنمون همواره در مسیر تناسب باشه تا این فرمولهای جدید در ذهن تثبیت بشن و انقدر این کار شیرینه که آدم دلش میخواد تا آخر عمر ادامه بده . شما ذهنتون کاملا آماده است . فقط کافیه با استاد همراه بشید و ببینید بذرهای تناسب چگونه ذهن و جان و جسمتون رو به ملکه ی زیبای تناسب تبدیل میکنه . براتون بهترینهارو آرزو دارم.

     1+
     • ممنونم فاطمه سادات عزیز.
      کاملا درست میگید،شرط موفقیت در این راه تمرین و تکرار فایلها و فکر کردن هست.من دو ماهی هست که با این خط فکر آشنا شدم اما متاسفانه گوش کردن به فایلها رو به خاطر مشغله های زیادم به تاخیر میانداختم ولی با گوش کردن فایل جلسه ی اول انگار یک جرقه ای در ذهن من روشن شد و من رو به گوش کردن فایل های بعدی و فکر کردن هدایت کرد.خیلی خوشحالم ازینکه در این مسیر قرار گرفتم و مشتاق حس کردم تغییرات ذهنی و شگفت انگیز در وجودم هستم.

      0
 6. سلام .
  من فاطمه سادات در تاریخ ۹۷/۷/۷ خودم را نه تنها مقصر چاقی بدنم بلکه مقصر چاقی ذهنم نیز میدانم . درست است که باورها برای پذیرش چاقی در اطراف من زیاد بود اما باورها برای پذیرش لاغری نیز در اطراف من زیاد بوده و هست و خواهد بود . اما این خودم بودم که باورهای چاقی را در ذهنم پذیرفتم و تصویر چاق در ذهن ناخودآگاهم از خودم ثبت کردم و در نتیجه سبب چاقی ذهن و جسمم شدم . بله من مقصر چاقی ذهن و چاقی جسم خودم هستم و تنها خودم و تنها خودم مقصر این اضافه وزن هستم .
  اما به لطف خداوند عزیزمان در مسیر صحیح تناسب ذهن و تناسب جسم تناسب فکر و تناسب حس قرار گرفتم و با راهنمایی ها و درسهای استاد معجزات در من رخ داد و الان در این تاریخ بازهم متعهد میشوم که تنها خودم و تنها خودم مقصر اضافه وزن ذهن و بدنم هستم . چرا که خودم پذیرفتم که ذهنی چاق و جسمی چاق داشته باشم . اما همانگونه که مسئولیت چاقی خودم را پذیرفتم با تمام وجودم مسئولیت متناسب شدن خودم را هم میپذیرم . من ذهنم را متناسب کردم و متناسب نگاه میدارم و در راه تثبیت این تناسب از هرکوششی دریغ نمیکنم . چرا که فکر و ذهن متناسب من جسم مرا متناسب میکند و متناسب نگاه خواهد داشت . من راه تناسب فکر را انتخاب کردم و خودم آگاهانه تصویر متناسب ذهن خودم را پذیرفتم و در جهت حفظ این تصویر مدام به ذهنم باورهای تناسب تزریق میکنم تا این تصویر روز به روز بیشتر جان بگیرد. از فرمایشات استاد نهایت بهره و دریافت را میبرم که بهترین باورها از طریق کلام ایشان به من منتقل میشود . تمارین را انجام خواهم داد و صحبتهای ایشان را با جان و دل اطاعت خواهم کرد و یقین دارم در یکی دو سال آینده ذهن من دیگر به طور کامل متناسب شدن و متناسب ماندن را یاد گرفته و باورهای تناسب را در خود تثبیت کرده است . عادات تناسب من در وجودم عمیق میشوند و من به طبیعت اصلی خود که متناسب بودن ذهن و فکرو احساس و رفتار و عادات و جسم هست باز میگردم . همانگونه که تا اکنون هم در همین مسیر به بهترین نتایج در ذهن و فکر و احساس و رفتار و عادات و جسم دست یافته ام . من این راه را ادامه میدهم و در این راه می مانم.
  من فاطمه سادات متعهد میشوم که در تاریخ ۹۷/۷/۷ وزن خودم را از۷۵ کیلوگرم به ۴۴ کیلوگرم برسانم . من به یاری خداوند و راهنمایی های استاد گرامی و اشتیاق و علاقه در ثبت باورهای تناسب و الفبای تناسب میتوانم به این هدف عالی در جسمم برسم و همین هدف را در ذهنم که از اول ساختم ثبت کنم و نگاه دارم و طبق آن عمل کنم . من میتوانم . من میتوانم . من باور دارم که خداوند استادی دانا و توانا ؛ ذهنی توانمند و بدنی با بهترین توانایی برای رسیدن به تناسب و ثبت باورهای تناسب به همه ی ما بخشیده است . خدایا از لطف تو بابت این همه نعمت های عالی سپاسگزارم . استاد عطار روشن بابت این فایل عالیتون هم بی نهایت سپاسگزارم. با گوش دادن هر کدام از فایلها چشمانم به روی حقایق بیشتری باز میشود . خیلی ممنونم از لطف بیکران شما

  2+
  • سلام دوست خوبم
   آفرین به شما که انقدر عالی ادامه میدید
   این جمله شما فوق العاده بود
   درست است که باورها برای پذیرش چاقی در اطراف من زیاد بود اما باورها برای پذیرش لاغری نیز در اطراف من زیاد بوده و هست و خواهد بود
   چقدر لاغر شدن را آسان کردید و این دیدگاه عاااااااااالیه

   0
   • سلام . ممنونم از ابراز لطفتون استاد . اینها همه حاصل آموزشهای مفید و نکات سودمندیست که شما به ما ارائه کردید . ازتون بی نهایت سپاسگزارم.

    0
  • تعهد بسیار زیبا و آگاهانه ای بود.به امید خداوند و عملکرد صحیح و اراده ی قوی که دارید حتما شما به هدف میرسید و تمام عمر با تناسب زندگی خواهید کرد.

   0
   • سلام ممنون از شما دوست خوبم . قطعا تمام کسانی که با استاد و آموزش های ایشون همراه میشن به هدف میرسند . چون راهی که استاد بهمون معرفی کردن راه زندگیست . راه تناسب فکره . ممنون از لطفتون دوست عزیزم . براتون بهترینها رو آرزو دارم و بهترین آرزو ماندن در این مسیر زیبا وشیرینه . در راه تناسب برقرار باشید دوست خوبم.

    1+
   • سلام خانوم م. ر . ببخشید پاسخ یکی از دیدگاههاتون رو اینجا مینویسم . بله درسته در مورد گوش دادن به فایلها نکته ی خوبی فرمودین. نکته ای که استاد هم اون را بارها گوشزد میکنند انجام تمارین هست که در فایل هفتم دیگه اون رو به عنوان برنامه ی ذهنی اعلام کردند . ببینید ما همون طور که برای هر آموزشی باید تمرین کنیم و برنامه ریزی داشته باشیم برای رسیدن به تناسب و ماندن در وزن ایده آل هم باید برنامه ریزی داشته باشیم . در روشهای قبلی برنامه ی غذایی داشتیم که با زجر و احساس بد خودمون رو مجبور میکردیم اجرا کنیم و چون حس بد در موقع اجرا داشتیم نمیتونستیم ادامه بدیم . اما در شیوه ی لاغری با ذهن برنامه ای که استاد میفرمایند کاملا فرق میکنه . گوش دادن فایلها . انجام تمارین مربوط به هر قسمت. شناخت فرمولهای ذهنی . جایگزین کردن فرمولهای تناسب به جای فرمولهای چاقی و در آخر نوشتن دیدگاه و خواندن نظرات دیگران و مبادله ی افکار جهت تثبیت فرمولهای لاغری امری بسیار ضروریست . چون ما داریم لاغری رو یاد میگیریم درست مثل اینکه میخوایم زبان انگلیسی یاد بگیریم . کلی تمرین میکنیم مینویسیم تکرار میکنیم تا مفاهیم رو با توجه به زبان جدید به ذهن بسپریم . میگن یادگیری زبان خیلی فرّاره . چرا چون ما در محیطش نیستیم و دوباره وقتی تکرار و تمرین رو کنار میزاریم بعد از چند وقت یادمون میره . کسی که میخواد زبان یاد بگیره باید با زبان انگلیسی زندگی کنه و فکر نکنه فقط مدتی یاد میگیره و تمام . اینجا هم دقیقا همینه ما اگه با زبان لاغری و تناسب زندگی نکنیم ؛ تکرار و تمرین نداشته باشیم ؛ اگر توجهمون به رفتارها و افکار و احساسمون برای ثبت فرمولهای تناسب نباشه یادمون میره و دوباره برمیگردیم به زبان اصلی ذهنمون که همون زبان چاقیست . گوش دادن فایلها تکرار و تمرین ما رو در فضای زبان لاغری و تناسب نگه میداره و ما با این تکرار و تمرین توجهمون دیگه سمت تناسب میره و کم کم فرمولهای تناسب و زبان تناسب جای فرمولهای چاقی و زبان چاقی رو میگیره . نه اینکه زبان چاقی فراموشمون بشه بلکه دو زبان یاد میگیریم و هر چه بیشتر در محیط تناسب باشیم ذهن اون فرمولها رو به ما ارائه میده و ما طبق اون رفتار میکنیم . به خاطر همینه که استاد اینقدر تاکید میکنند فایل گوش بدین ، بنویسید ، بخونید ، نگاه کنید ، احساس خوب داشته باشید . برای اینکه ما داریم زبان جدید یاد میگیریم و برای یادگیری و ثبت اون در ناخودآگاه باید اون رو زندگی کنیم .

    0
    • سلام دوست گرامی
     سپاسگزارم از شما که پاسخ های عالی و تاثیرگذاری به نوشته های دوستان میدهید

     0
     • سلام خواهش میکنم استاد . یکی از تمارینی که شما فرمودید تا انجام بدیم خواندن نظرات و مبادله ی نظرات هست و اینکه بنویسیم . چون تمامی این زمانها که داریم تمرین انجام میدیم ذهنمون در حال ضبط و ثبت فرمولهای جدیده . وقتی طبق فرمایش شما عمل میکنم فرمولها در ذهن خودمم بهتر ثبت میشه . من از شما ممنونم که همواره به راه راست هدایت میکنید . اینها همه از لطف و راهنمایی های شماست استاد بزرگوار.

      0
 7. ببخشید من یکی از جملات خودم رو هم اصلاح میکنم زبان اصلی ذهن ما زبان تناسب است چرا که خداوند از روز اول ما رو متناسب خلق کرد و ما با یادگیری اون دوباره به زبان اصلی خودمان برمیگردیم .

  0
 8. سلام
  منم تمام دلايلمو رو كاغذ نوشتم و جلوي هر كدام يه دليل اوردم و ردش كردم
  و تنها يه دليل موند و اونم خودم هستم
  دلايل منم ژنتبك،كم تحركي،ارث،سوخت و ساز،يه چيزي تو بدنم كم يا زياد ،قرصهاي هورموني،عمل لاپراسكوپي،كم اب خوردن،نمك زياد خوردن،ميان وعده نخوردن ،ازدواج اما براي همه دليل اوردم و ردشون كردم
  من مهناز در تاريخ ٩٧/٧/٢٥متعهد ميشوم از وزن ٨٤.٢٠٠به وزن ٥٥كيلو گرم برسم و در اين مسير از هر تلاش و كوششي سر باز نميزنم

  0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 comments