شگفتی 43

 

از وقتی یادم میاد میخواستم خوشتیپ باشم اما از همون اوایل دوره راهنمایی فهمیدم که منم مثل خواهرم ژنتیکم چاقه و هر چقدر بهم می گفتن که مواظب باش که چاقتر نشی نمی تونستم حرفشون رو کامل درک کنم? ( چون افراد چاق نمی تونن یه تصویر از هیکل خودشون تو ذهنشون بسازن و فکر می کنن که نه بابا هنوز اونقدرها هم که میگن من چاق نیستم? ) سالهای عمرم با عقربه های ترازو همین طوری بالاتر می رفت ?
سرکه سیب ناشتا ، روغن زیتون ناشتا ،دارچین و زردچوبه ، عصاره بهلیمو و زیره قبل از غذا ،قرص های گیاهی ،رژیم کانادایی ،رژیم سیب زمینی ،حتی این اواخر یه قرص که برای یه بیماری خاص تجویز میشه و لاغری جزء عوارضش بود رو هم خوردم که دچار یه بیماری دیگه شدم?
قبل از ازدواجم تقریبا 14 کیلو کم کردم با رژیم سیب زمینی و 3 ساعت در روز باشگاه رفتن ….اما بعد از گذشت 3 ماه ، نتیجه 6 ماه باشگاه رفتن و رژیم های سخت یهویی دیدم شدم بدتر از اونی که قبل بودم?
دیگه مطمئن شده بودم که من بایدبرم عمل لیپتوماتیک انجام بدم که خوشتیپ شم (اما تا قبل از اون چون من فتوشاپ مسلطم با این برنامه تو عکسها حداقل خودم رو اونطوری که دوست داشتم درست می کردم و خودمو گول میزدم)…..
بالاخره اردیبهشت 96 بود که خواهرم گفت یه روش خیلی جالب هست برای لاغری بیا اینو شرکت کن و منو عضو گروه کرد ، اما خدا رو شاهد میگیرم که حتی پیام های نخونده گروه میرسید به 4000 پیام ولی من هیچ رغبتی به باز کردن یا خوندن پیام ها نداشتم ?
اماااااااااااا مطمئن باشین خدا هر مشکلی رو که به انسان میده بد نیست !!!!
مرداد ماه بود که به دلیل اضافه وزن زیاد دچار مشکل جسمی شدم و دیگه نمی دونستم چیکار کنم ،فقط شرکت تو این دوره مثله یه روزنه امید تو ذهنم جرقه زد سریع فایل های رایگان رو از خواهرم گرفتم ،بلافاصله 3 تا شو گوش دادم و دیدم میلی به خوردن شام ندارم، اینجوری شدم ?
به استاد پیام دادم که میتونم از فایل های خواهرم استفاده کنم و به دلیل اعلام عدم رضایت ایشون ،سریع دوره رو خریدم و زندگی من از این رو به اون رو شد ?
نون خامه ایی که من حداقل 5تا رو در نگاه اول می خوردم و فقط سعی در تموم کردن جعبه اش داشتم ،حالا تو یخچال میمونه اگر بعد از 2 روز همسرم نخوره دور ریخته میشه ، فست فودهایی که من حتی عاشقه بوهای خاصشون بودم حالا دیگه اصلاً اصلاً اصلاً برای من اهمیتی ندارن ?
و من این همه تغییر ،این سلامتی ، این زندگی کم خرج از دیدگاه خوردن رو فقط و فقط مدیون استاد بزرگوارمون هستم .
استاد عزیز براتون بهترین ها و بالاترین موفقیت ها رو آرزو دارم ?