شگفتی 42

‌درود بر دوستان عزیزم و هم تالاریان خوش اقبال?
تا به حال اتفاق افتاده برایتان، هر کاری می کنید ؛ نمی شود که نمی شود؟
بارها خودم را به هر دری زدم که لاغر شوم. شد؛ نمی گویم که نشد ولی ولی مثل خیلی از شما که تلاش فراوان کرده اید برای متناسب شدن. دوباره برگشت.
دیگه از دست قرص ها و باشگاه رفتن و رژیم های سخت کلافه بودم و از طرف دیگه احساس کسلی و ، نگرانی،درماندگی و عصبانیت، رنجش و اندوه می کردم.?
تا یه شب به خدا گفتم : خدا جون دیگه بسه. دیگه می خوام تموم شه. یه راهی جلو پام بزار که من رو از این همه دغدغه نجات بده ؛ و امیدوارم امشب برای شما همون شبه باشه? که خدا صدام رو شنید و به طور اتفاقی از طریق یکی از همکاران با این کانال آشنا شدم. همون شبی که من وارد کانال شدم. رونمایی زهرا جون ( خورشید خانم) بود. همون شب به پی وی استاد پیام دادم و فردا صبحش ثبت نام کردم.
خدای من گواهه که ثانیه ای تامل نکردم که شاید به نتیجه نرسم . یعنی می خواستم باور کنم و باور کردم.
من حتی یک روز هم قبل از ثبت نام در تالار حضور نداشتم که ببینم بقیه در مورد این دوره چی می گن .باور کردم و خدا جواب باورم رو چه زیبا داد☺️?
بلافاصله شروع کردم . و این تصویر من و ماحصله سه و ماه و نیم گوش کردن به فایل های استاد عزیزم و کنار دوستان مهربونم هست . خدا رو سپاس سپاس سپاس?
خدای مهربونم❤️ گوشه ی چشمی از تو کافی بود تا رنج مرا به رحمت و غصه ام را به شادی و قهرم را به آشتی تبدیل کنی. خدای خوبم تو ناممکنم را ممکن کردی ?
سپاس استاد معجزه گرم شما را تحسین می کنم و سجاده ی شکری به وسعت تمام دل های شما عزیزان تالار نشبن پهن می کنم. می سپارمتان به دستان خداوند بر روی زمین???