شگفتی 36

سلام به استاد روشن بینظیر و دوستان خوبم.

مژگان هستم و همیشه خداروشکر میکنم که به این مسیر هدایت شدم? سال ها درگیر تناسب اندام بودم بدلیل اینکه خانوادگی اضافه وزن داشتیم

از دوران بلوغ دخترم این تصمیم جدی تر شد و حدود 10 سال ذهن خودمون را درگیر کردیم و باور کردیم بیشتر مواد غذایی دشمن درجه یک ما هستن ?ازقند وشکر، روغن و برنج، نمک و غذای سرخ کرده گرفته تا…. بستنی و کیک و شکلات و حتی تخم مرغ همه دشمن ما بودن. یادمه که تو رژیمم ماهی ابپز داشتم با زجر فقط قورتش میدادم.
تا یک شب که خدای مهربون به کمکم آمد یادمه وقتی وارد گروه شدم از خوشحالی خواب از سرم پرید. اصلا نمی دونستم قراره چکار کنم ولی با خوندم پیامها تو گروه ایمان داشتم که به بهترین مسیر دعوت شدم.
ما هفته ایی یک فایل داشتیم که من با عشق گوش میدادم و لذت میبرم آرررروم شدم بعد از دوره که حدود 2 ماه شد متوجه شدم که وای خدایا من با خودم چکار کرده بودم،

همش ترس و نارضایتی ایراد گیری… کم کم تونستم خودمو دوست داشته باشم ولی خیلی برام سخت بودکه از خودم تعریف کنم احساسم خوب شد ولی تعریف از خود برام مشکل بود… بعد از 6 ماه که دوستان عکس تو گروه گذاشتن باورم نمیشد وای خدا اینا چی یاد گرفتن که من بلد نشدم عالی بودن ولی من هیچ تغییری نکردم ?

نا امید نشدم. کلاس خدا با استاد روشن مهربون شروع کردم بعد دوره شناخت درون و دوباره دوره خدا… خوشحال و شاد وسپاسگزار تر شدم. و هرگز به این دوره ذره ایی شک نکردم فقط یاد گرفتم من باید تلاش کنم و بیشتر مثبت باشم 1 سال گذشت کمی بهتر شدم از نظر ظاهری، و از نظر روحی و درونی که خیلی زیباتر شدم ?
با همه غذاها دوست شدم با خودم خیلی بیشتر ?عاشق پیاده روی با فایلهای بینظیر بودم این بهترین نعمت خدا بود برام.
و بعد دوره پیشرفته شرکت کردم و تغییراتم بخوبی شروع شد. و خداروشکر میکنم که بعد از 2 سال تونستم درسهای خوب استاد یاد بگیرم ?و هرگز نامید نشم.

درسته که این روند برای من کند بود ولی خیلی خوشحالم که هر ماه بهتر از ماه قبل و هر سال بهتر از سال قبل شدم. اصلا زمان چه اهمیتی داره ?من ایمان داشتم میتونم بهتر باشم زیباتر زندگی کنم عاشقتر باشم ?
خداروهمیشه شاکرم برای نشان دادن راه صحیح زندگی کردن را، بدست بهترین بنده اش استاد عطار روشن گرامی به من آموخت ?
با کلمات خیلی سخته که آدم احساسش و بگه ولی امیدوارم تونسته باشم بخش کوچکی از حسمو بگم.
خددددااااایا شکررررت که به یاریم آمدی و مرا به مسیری هدایت کردی که بتونم عاشق تو باشم و خودم را دوست داشته باشم. استاد عزیز از همه زحماتت بسیار سپاسگزارم ?